Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenleg milyen problémátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg milyen problémátok van a házasságotokban/párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Mi volt eddig a legnagyobb probléma? És hogy oldottátok meg?

Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?


2015. nov. 16. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg az égvilágon semmi problémánk nincsen, de nem is vagyunk túl régóta együtt még.
2015. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
A legnagyobb problémám az, a párkapcsolatommal, hogy nincs.
2015. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg:

Egyetemista vagyok, még 3 évem van hátra. Barátom szeretne velem összeköltözni, így viszont nem megy, hogy nem dolgozom rendesen (csak diákmunka), így ez nagyon eltolódik, ami nagyon zavarja őt. Türelmesen vár, én meg gyűjtögetem a diákmelóból a pénzem.


Legnagyobb probléma eddig:

2 nagyon jó barátja van, akikkel minden héten egyszer-kétszer találkozik munka után. Engem lemondott 1-1,5 hónapon keresztül azzal, hogy dolgoznia kell, nincs ideje a találkozónkra, miközben munkatársainak is segített pl órákon keresztül mobilt/laptopot vásárolni (informatikus, ért hozzá) és erről panaszkodott a telefonban.

Érzékenyen érintett, hogy rajtam kívül mindenkire van ideje. Mikor szóba hoztam, hogy bánt az, hogy csak velem nincs ideje találkozni, (míg a barátaival igen) azt támadásnak vette, hogy ki akarom sajátítani és el akarom szakítani a barátaitól. Hiába ismételtem el csomószor, hogy nem az a bajom, hogy velük találkozik, hanem az, hogy VELEM nem.

Hülye helyzet, de sírva fakadtam telefonban a támadó hangjára és a vádjaira... Ő meg elkezdett vigasztalni :D

Végeredmény az lett, hogy hétvégente én is elmehettem vele a munkahelyére és míg ő kábelezett, addig én tanultam vagy vele beszélgettem.

Több mint 2 éve együtt, 22/L és 28/F

2015. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
Az,hogy csak a fejemben létezik.
2015. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:
Közben látom,nem csak nekem :D
2015. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Eddigi legnagyobb gond: depresszió. Klinikai szakpszichológus és barátom segített.


Most: szerinte nem foglalkozunk egymással annyit, mint régebben. Szervezünk programokat, hogy ne így legyen.


24l 29f 2,5 éve együtt

2015. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sick Fish ***** válasza:

A Barátnőmmel 15 hónapja vagyunk együtt.

én 25, Ő 20 éves. Még nem feküdtünk le egymással, az utóbbi pár hónapban eléggé eltávolodott tőlem, ritkán találkozunk, mással jobban érzi magát, már nem érzem azt a szeretet,amit régebben.

A családom Őt nem fogadja el, én harcolok kettőnkért, de az utóbbi időben úgy érzem se családom, se barátnőm.

Megoldani még nem tudtam.

2015. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1,5 éve együtt, 1 éve együtt is lakunk.

A legnagyobb baj, hogy túl sok sérelmem van, amiket nem tudtam feldolgozni. Emiatt úgy érzem nem szeretem és nem akarok vele lenni.

Amit legyőztünk, bár inkább én egyedül, az az anorexia volt amit az ő folyamatos piszkálása idézett elő.

2015. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem leginkább az, hogy nincs!
2015. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 éve vagyunk együtt, a legnagyobb probléma jelenleg, hogy az utóbbi 1-fél évben nagyon elkezdett hanyagolni. sajnos ha beszélni próbálok vele erről, elhessegeti a problémát, hisztizésnek titulálja a megnyilvánulásaim, ezért inkább felhagytam a próbálkozással a megbeszélésre, mert csak még jobban eltávolodunk. az a baj, hogy így is rohamosan távolodunk :/

az utóbbi időben nagyon jóban lett egy lánnyal, akivel szinte már több időt tölt, mint velem, ezért már féltékenykedni is kezdek, pedig nem vagyok egy olyan típus.


nem sikerült még megoldani a dolgot, bár nagyon szeretném. az a baj, hogy ha csak egyikőnk akarja rendbe tenni a dolgokat, úgy nem jutunk sehova.


21 L és F

2015. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!