Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. 17 éves koromtól volt egy egész komoly kapcsolatom, 3 évig voltunk együtt a fiúval. Dúlt a love, ugye először voltunk igazán szerelmesek. Aztán valahogy ez elmúlt, a szeretet megmaradt, de a szerelem elmúlt. Nem is erőltettünk, megbeszéltük, hogy nem folytatjuk tovább. Vita nélkül lezártuk az egészet, pár hónapig magam alatt voltam, aztán könnyebb lett. De jóban maradtunk. Ha találkoztunk valahol, akkor beültünk egy teára és aztán mindenki ment a maga útján. Aztán 1 évre rá lett egy barátnője akivel 2 évig volt együtt. Aztán a lány megcsalta, így szakítottak. A lány összejött egy sráccal pár hónapra,de aztán történt olyan, hogy a lány bejelentette, hogy babája lesz. (Jövő héten születik meg a lányuk) azt állítja hogy az "exemé" amiben én abszolút nem kételkedem.

Jóban vagyok a lánnyal is, mert egy a baráti körünk. Viszont sajnos egyre többen veszik észre az "exemen" köztük én is, hogy nem valami boldog. Pénteken beültünk a barátaimmal forrócsokizni, és jöttek ők is. A fiúk eléggé felöntöttek a garatra, és az egyik haverom odaszólt az "exemnek" hogy nemsokára vége az életednek. Ő meg erre bólogatott. Hát eléggé lesokkolt a dolog, de nem mertem semmit szólni, mivel a barátnője ott ült mellettem. Meg amúgysincs semmi közöm hozzá. A lány meg mintha nem is hallotta volna meg. Aztán odaült mellém az exem, és elkezdte kérdezgetni, hogy én mit gondolok erről az egészről. Megmondtam neki, hogy ugye vállalnia kell a felelőséget, nem hagyhatja csak úgy a lányt. Erre azzal vágott vissza, hogy lehet nem is az övé, és hogy biztos apasági tesztet fog csináltatni. Mondtam, hogy rendben és ezzel lezártam volna, ha nem kezdi azt, hogy nem akarja feleségül venni a lányt, mert nem szereti, de kényszerítve van... Aztán tereltem a témát, másról kezdtem beszélgetni, belevontam a többieket is, de a baratnője nekem támadott, hogy mosmár boldog lehetek, mert "visszaszerettem" hogy ő ezt világosan látja, és milyen roh***k vagyok. Miközben azt se tudja mi történt. Szépen elmagyaráztam neki, nem értette meg. Mindenkinek hülyeségeket beszél, miközben az exemmel csak akkor beszélek, ha ő is ott van. Megértem egyrészből, de ez az egész egy nonsense...



2015. nov. 16. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván, hogy a nő már anyaként reagál a dolgokra, tehát féltékeny bárkire, aki el akarja tőle terelni, csábítani azt, akit Ő a gyerek apjának tekint.
2015. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csakhogy én nem akarom elcsábítani... Nagyon feldühít, szerintem magából indul ki. Elvégre ő 2 pasival is megcsalta az exemet szóval

:-D

2015. nov. 17. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Most mi is a veleje ennek a hosszú sztorinak?

Egy várandós nő megvádolt azzal, hogy elcsábítod tőle azt, aki amúgy is el akarja hagyni?

Te meg nem csábítod.

A forrócsokit hogy öntik fel a garatra? Ki öli meg az exedet, és exed-e, vagy "exed" ?

2015. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!