Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek ennyire féltékeny természetű?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokhoz szól a kérdésem,akiknek sikerült ezt az érzést leküzdeni.Hogyan tudtátok ezt megváltoztatni?egyszerűen beleörülök olyan féltékeny vagyok a páromra,engem is felemészt..próbálok harcolni a "démonjaimmal",de eddig sose tudtam legyőzni ezt..volt olyan hogy okkal voltam féltékeny, de legtöbbször kis hülyeségeken.. alapvetően jó a kapcsolatunk, ha ezek nem lennének nem is veszekednénk..

Nektek mi volt ami bevált?:)



2015. nov. 3. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán... megpróbálhatnál bízni benne. Tudom nehéz, mert nekem sem megy...
2015. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

Növeld az önbizalmadat, olvass önfejlesztő könyveket, beszélgess erről nagyon sokat a pároddal, hidd el, hogy neki te vagy a legszebb és a legfontosabb! Ha nem hiszel magadban, más se fog. Hidd el, hogy szép vagy számára és nem akar téged megcsalni!

Nézd meg ezt a videót is:

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2015. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Adott rá okot a párod,hogy féltékeny legyél? Tett már olyat, amit nem kellett volna?

A bizalom nagyon fontos dolog, azt kellene erősítenetek, viszont az két emberes munka. Neked nagyon nehéz lesz, hogy feltétel nélkül bízni tudj benne, neki pedig ezt hagynia kell.

2015. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem eddig pszichológus segített a legtöbbet.

Valóban legtöbbször önbizalomhiányból fakad az eredete.De ennél azért összetettebb a dolog.

F40+

2015. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!