Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez nagyon gyanús. Szerintetek? 18L

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy ismerőse, aki bejön neki. Utólag tudtam meg, hogy jóban is vannak, többször meghitten látták beszélgetni őket. Mondtam neki, hogy ne beszéljen többet vele, szakítsa meg vele a kapcsolatot. Azt mondta, hogy rendben.


A minap összefutottunk vele. A csaj nézte a barátomat. A barátom láttam, hogy direkt lesütötte a szemét, de tuti látta a csajt. Örültem is, hogy megjött az esze, mérlegelt. Viszont.


Tegnap a barátnőm látta őket beszélgetni. Direkt megállt az egyik osztálytársával ő is csevegni. Látta, hogy a barátom zavarban van, ideges. Gondolom fosott, nehogy kiszúrják.


Szerintetek ezt minek tudjam be?


Nem vagyok sárkány, több olyan sms volt a telójában, miszerint szívesen lefeküdne vele. Nem semmiért vertem ki a raplit anno. De tudom, hogy hűséges, nem csalt meg, szeret engem. Csak mi sokáig nem feküdtünk le, emiatt volt ez nála. De ez lényegtelen részlet.


Mégis mit jelentsen ez?


2015. nov. 17. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg vagy vezetve. Az biztos, hogy nemtől függetlenül, én férfi vagyok, de ha a barátnőm olyanokat írna egy másik férfinek, hogyszívesen lefeküdne vele, két lábbal rúgnám őt ki. Most cseréljük meg a te esetedre: a srác ilyeneket írkál a csajnak? Szerintem rúgd ki.
2015. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Már nem ír ilyesmiket. Az egy holtpont volt csak.
2015. nov. 17. 20:31
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem jó hogy csak a tiltásod miatt nem beszél a csajjal, de közbe vágyik rá stb. Ez még vissza fog ütni.
2015. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted #2-es pontosan?
2015. nov. 17. 20:39
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Jó nagy papucs pasid van ha hagyja, hogy te mondod meg kivel beszélhet meg kivel nem. Ez a viselkedés ami neked van csak egy dolgot hozhat magával, kidob a pics..ba :)
2015. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 Nem, majd fogom engedni, hogy egy olyan csajjal csevegjen vagy bármi más is lehet, aki bejön neki.
2015. nov. 17. 21:05
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem az a megoldás,hogy tiltod őt a félrekúrástól,hanem az,hogy kidobod a g..ibe.Az milyen ember,aki félre akar kúrni?Szerintem hagynod kéne,nem érdemel meg téged.
2015. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy valakivel jóban van, még közel se jelenti azt, hogy kefélne vele!

Mi van ha előbb ismerte mint téged? A barátjátől tiltanád el?

De bizony egy sárkány vagy és azzal tenné a legjobbat ha otthagyna a pics..ba!

2015. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem ismerte előbb. Jóban vannak,voltak, már magam sem tudom, hogy melyik, de nem csupán baráti vag nalom. Nem fogod fel?
2015. nov. 17. 21:34
 10/19 A kérdező kommentje:
*baráti vonalon
2015. nov. 17. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!