Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rejteget valamit előlem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejteget valamit előlem vagy csak szégyenlős?

Figyelt kérdés

Kétszer előfordult már, hogy a barátom mutatott valamit a telefonján (egyszer egy profilképét a fészbúkon, máskor pedig egy keresési találatot egy kalória-számoló alkalmazáson) és mikor közelebb akartam húzni magamhoz a telefonját mert nem láttam rendesen, rászorított és nem engedte, mintha attól félt volna hogy elveszem és mindenét elolvasom meg írogatok vele...


A snapchat beszélgetéseit is letörli, nincs senki a chat listáján rajtam kívül, pedig láttam hogy nézi mások sztorijait és előtte voltak ott beszélgetések..


Sosem voltam féltékenykedős vele, semmi okot nem adtam rá, hogy ezt csinálja. Kb. két hónapja vagyunk együtt, azt nem tudom milyen exbarátnői voltak.


A telefonját simán mellettem hagyja mikor kimegy wc-zni, hogy jelszava van-e, nem tudom, de ha rejtegetne valamit azért csak magával vinné, nem?

Nem értem miért kapkodott meg idegeskedett így mikor csak azt akartam megnézni amit mutatott. Ha meg is nézném a képeit vagy valami akkor sem röhögném ki vagy nézném le ha valami baromság lenne a mobilján. /:



2015. nov. 9. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Erősen gyanús,hogy rejteget valamit/valakit
2015. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak egyszerűen nem szereti, ha más nézegeti. Sok embernek olyan a telefonja, mint egy napló. Nincs benne rejtegetnivaló, mégsem akarom, hogy más nézegesse.
2015. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Én is elrántom, ha a párom elkezdi nézegetni a telefonom, pedig semmi titkolnivalóm nincs, de a magánéletem, privát szférám tabu.
2015. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy megcsal, az azért van, mert megcsal, vagy készül megcsalni. :-(
2015. nov. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

Egy párkapcsolatban nincs "privát" szféra, a PÁR az kér ember együttese.

Volt egy 15 éves izé az életemben, két szép gyerek, meg minden de az nem volt párkapcsolat - tele volt privát szférákkal, szar is volt.

Tegnap volt először, hogy a párom kézbe vette a telefonomat, olyan kutya jó érzés volt, ahogy visszafogódott bennem a mozdulat, hogy elvegyem tőle... minek is?

Ez az igazi.

2015. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!