Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több az eltérés?

Figyelt kérdés
Hogy lehet túljutni azon, hogy minél hosszabb ideje vagy együtt valakivel, annál több olyan dolgot fedezel fel, amiben különböztök?
2015. nov. 18. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erdekes matematikai eszrevetel :)
2015. nov. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Általában az érzelmek szokták "legyőzni",jó szex ilyesmi.
2015. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy ne különbözzetek?

Miért?

2015. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert elszáll a rózsaszín köd.
2015. nov. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miben különböztök? Nem feltétlen kell mindenben ugyanolyannak lenni mint a másik, ahhoz, hogy jó legyen a kapcsolat.
2015. nov. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
talán keresed is ezeket a különbségeket, ami nem jó jel. az sem, hogy túljutni szeretnél rajta. a szerelem nem arról szól, hogy becsukom a szemem és a szépet látom csak, bár tudom, hogy nehéz.
2015. nov. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BlackSword ***** válasza:
Szeretet, megértés, elfogadás, türelem... Ezek sokkal fontosabbak, mint maga a rózsaszín köd
2015. nov. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé nyilvánvaló, ha hosszabb ideje vagy valakivel egyre jobban megismered.

Aztán, hogy ez öröm-e, vagy sem?

2015. nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell dönteni, hogy ezek az eltérések mennyire fontosak és hogy szereted-e annyira a párodat hogy hajlandó vagy ezeket elfogadni. Esetleg megpróbálnál változtatni rajtuk, vagy azt mondod hogy neked ez nem kell, mert nagyon nem egyeztek. Emberek vagyunk, különbözünk és ez nem baj, csak nyilván ahogy múlik a rózsaszín köd ezek jobban a felszínre jönnek.:) Amúgy amit írtam az elején nekem anyukám mondta és igazán hasznosnak bizonyult. Van olyan dolog, amiben én próbálok igazodni a páromhoz és van, amiben próbálom őt változásra bírni.
2015. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a jó kapcsolathoz alapvetően 2 dolog kell:

1. Eleve kicsit tudatosan választani, olyan társat, akivel nincs szakadéknyi különbség köztünk

2. Ami különbség mégis akad (mert szükségszerű) azt tolerálni, elfogadni, urambocsá' meg is lehet szeretni a másikban.


A felnőtt párkapcsolatok azon múlnak, hogy a rózsaszín köd elmúltával mit tudunk kezdeni a másikkal, önmagunkkal, a kapcsolattal.


Mindenesetre ha kiderül, hogy már eleve rossz volt a választás, akkor azt is tudomásul kell venni és tanulni belőle.

2015. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!