Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a pénzügyi különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pénzügyi különbség mennyi negatív hatással lehet a kapcsolatunkra? 20/N

Figyelt kérdés

Ő bő 5 évvel idősebb.

Mindketten a családdal élünk. Mindkettőnk családja átlagos, normális anyagi körülményeknek örvend, tehát egyikünk sem született bele semmi pénzesbe vagy trógerbe.

De csak magunk tekintetében, én jócskán csóró vagyok. Végtelenül szánalmasan keresek, és már előre tudom mikor mit kell kifizetnem, nagyon-nagyon centizve vagyok. Ezen kiadásokon kívül gyakorlatilag nem marad semmim. Így is az egyik-másik kiadásomba be kell hogy szálljon édesanyám.

Ő jócskán jól keres és semmi kiadása nincsen, csak amit szeretne.

Nyilván nem örökké, de pár évig most ez az állapot fog fönnállni, talán annyi enyhülés lesz, hogy fél év múlva elmúlnak ezek a nagyobb kiadásaim, de pár 10-esnél nem keresek többet havonta.

Randikon kényesen ügyelek arra hogy beszálljak, különben tartozás-érzésem lesz, ami viszonygyilkos. Mondjuk, amikor egy-két százba kerül valami, akkor nem kezdek el kotorászni, de alapvetően közel felesen vagyunk. De a legtöbb randin semmi sem kerül pénzbe, mert úgysem tudnám állni.


2015. nov. 18. 01:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És amikor azt írtam jócskán jól keres, akkor ott tényleg egy nagy fizetést kell érteni. Ráadásul abból nem jön le kb. semmi. Mármint semmi rezsi, hiszen családnál lakik.
2015. nov. 18. 01:08
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"különben tartozás-érzésem lesz, ami viszonygyilkos." - szerintem az is, hogy ezen problémázol.


HA párkapcsolat a tietek, mert erről nincs szó, csak a keresetekről, akkor nem nagyon érdekes.

Ismerem a dolgot, mind a két oldalról.

2015. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok pénzt keresni jó dolog, de a legjobb azt megosztani a párunkkal. Igazi párkapcsolatban nem lehet tartozás-érzés. A férfiember azért akar sok pénzt keresni, hogy a párjával együtt költse el. Ha a felezgetések miatt ez nem megy, az a kapcsolat-romboló. Én 43 éves vagyok, és még sosem felezgettem egy párkapcsolatomban sem, és sem akkor, sem most nem érzem, hogy a velem kapcsolatban lévő hölgyek közül bármelyik is tartozna nekem.
2015. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor lesz belole problema, ha folyton ezen fogsz kattogni meg a "tartozas-erzesen". Az viszont mar mas kerdes, hogy sosem jarnek olyan ferfival, aki ennyire nem veszi eszre magat, hiszen eleg nyilvanvalo lehet, hogy te nem keresel milliokat, mint o, es megis elfogadja toled a felezest. Ez aztan az uriember... aki valoszinuleg az elet mas teruletein is ilyen. A baratomnak lesulne a keperol a bor, ha ilyen helyzetbe hozna (meg csak nem-fizetos randikra jarnank), a tied meg eszre sem veszi a szitut. Ez a problema igazabol. Kesobb az ilyen ferfiak azok, akiknek ha gyermeket szulsz, te magadat es gyereket tartod el a GYESbol, mig o eli vilagat.
2015. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen, kényes helyzet, nekem is ismerős, de ha szeretitek egymást, nem a pénzen múlik egy kapcsolat..
2015. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Magyarul 25 éves, rengeteg pénzt keres és még mindig anyuci nyakán él? Ez is szimpatikus...


Amúgy túldrámázod, ha meghív, mert megteheti, az a legudvariasabb ha elfogadod és megköszönöd, nem az ha filléreken sápítozol, hogy jézusom tartozok neked, mert elhívtál moziba.

2015. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Őt nem kell beoltani. Én ragaszkodok ahhoz hogy beszálljak, ő meg tiszteletben tartja. Mondom, filléreken nem problézok, de pl. már a mizijegyemet nagyjából állom, ha nem is forintra pontosan. És ő vinne engem többször fizetős randira, én mondom le az olyat. Az meg hogy otthon van, nem gáz, ráér elköltözni, és dolga van otthon, meg van az oka hogy még ott lakik, higyjétek el.
2015. nov. 18. 11:10
 8/12 A kérdező kommentje:
De komolyan, vele semmi gond. Nagyon jóféle ember.
2015. nov. 18. 11:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"És ő vinne engem többször fizetős randira, én mondom le az olyat."


Pont ez a baj. A srác jól keres, azért dolgozik, hogy valakit elvigyen akár fizetős randira is, ha épp úgy tartja kedve. De ha téged nem tud, idővel keres mást. Hidd el, jobb adni, mint kapni, ha tényleg szeret, akkor örömmel meghív, és azzal okozol neki örömet, hogy elfogadod.


Mit csináltok, ha randi közben éhes lesz, és van a közelben egy jó étterem? Éhezzen ő is, mert te keveset keresel? Vagy ő eszik, és te nézed? Nem egyszerűbb boldogan együtt megvacsorázni? (43F)

2015. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jó, igaza van. :)

Mondjuk az a veszély nem nagyon fenyeget hogy keres mást. :D Meg őt sem fenyegeti.

2015. nov. 18. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!