Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kiverte a hisztit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kiverte a hisztit mikor ezt megtudta!?

Figyelt kérdés
A barátnőm, mikor megtudta, hogy szabadkőműves kapcsolataim vannak, illetve tagja vagyok néhány szervezetnek, egyből sírva fakadt, hogy hazudtam neki, mikor ezt nem kötöttem az orrára. Aztán folyamatosan be-be szólogatott, hogy hazaáruló vagyok és nem vagyok magyar. Persze annak örült, hogy éttermekbe viszem, és mindent megteszek neki, órákig kényeztetem stb, de ha szóba jött bármi, amiből eme tagságaimra vezethető, vagy szerinte kapcsolható, mindig beszólogatott. Most ez komolyan, normális, hogy ilyeneket csinált, meg basztatott emiatt?

2015. nov. 19. 20:05
 1/9 A kérdező kommentje:
20F ez lemaradt.
2015. nov. 19. 20:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy véletlen alakváltó gyíkember is egyben? :D Amúgy sok tévhit meg idióta elmélet kering a neten a szabadkőmüvesekről, úgy látszik ő is áldozatul esett ennek.
2015. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi az a szabadkomuves?
2015. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
ja, olyan vagy mint a jehovak.
2015. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Megbuktok egy nap úgyis, csaló népek. :D
2015. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig ez inkább jó, mint rossz :D
2015. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki valóban a szabadkőműves irányhoz húz és a leghalványabb kötődése is van, bármiféle peremszervezettel, az nem írja ezt így ki, de ez csak privát vélemény
2015. nov. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem titkos társaság? Engedik, hogy ilyeneket kiírj a nyilvánosságnak? Vagy csak egy kamu kérdés?
2015. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem a te esetedben max annyi a szabad kőművesség, hogy önszántadból falat vakolsz :-)

Ezt azért nem szokták nyilvánosságra hozni.

Amúgy meg úgy hülyeség az egész ahogy van, és nincs köze ahhoz, hogy magyar vagy-e vagy sem.

Mondjuk én sem lennék oda valami agymosott gyerekért, de hát ez van, manapság mindenkinek van valami stikkje. Nem tudsz inkább drogozni mit a többi rendes fiatalember? :-))

2015. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!