Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Attól még lehetünk barátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még lehetünk barátok, hogy kiverte nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, aki kiverte nekem ma, de más nem történt. 19f vagyok és ő 19 lány

2015. máj. 31. 22:25
1 2
 1/14 Csillámpóni91 válasza:
100%
Persze. Én is kiverem mindenkinek. Haverok, munkatársak, vadidegenek. Nincs ebben semmi
2015. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:

ja

de úgy lenne fair ,ha te is eljuttatnád őt az orgazmusig

2015. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mzoltan81 ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem magadnak kellett kiverni. Jól jönne néha egy ilyen jóbarát.... :D
2015. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lehettek simán jóbarátok, ha ez felefér mindkettőtöknek.
2015. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez hogyan történt? Hogyan merült fel a dolog?
2015. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akár. De ez azért nem mindennapi dolog barátok között... Csak azért mondom ha legközelebb bulizni mész vagy ilyesmi, ne legyenek félreértések ;)

L

2015. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a kifejtésed utolsó szaván megkönnyebbültem... Hát nem tudom, elég érdekes a barátságotok, ez azért nem nagyon szokott beleférni.
2015. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Velem nem akarsz barátkozni?

Kiverhet n é d nekem is.

2015. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ennek valami van a hátterében,ha tisztázzátok sz érzéseiteket akkor lehettek még barátok,de olyan nincs,hogy csak kiverte.
2015. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem meg a barátnőm huga még annak idején :)

De mondjuk én meg voltam zsarolva, de se nem akart többet, se nem volt kellemetlen utána, se nem derült ki.


Csak hajtotta a kíváncsiság, mivel ha jól emlékszem talán 16 volt vagy talán még nem is töltötte be, így nem volt sráccal... viszont tudni akarta milyen cumizni. Gondolom én, mert azóta nem mászott rám vagy ilyesmi, pedig élvezte ott, csak ennyi. Nem is bánta meg, hanem örült neki utólag is.

2015. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!