Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most mire véljem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem? Nem tart komoly barátnőjének?

Figyelt kérdés

Volt egy kis szópárbajunk a barátommal, és megjegyeztem neki hogy még a facebookon se jelölt be engem mint barátnőjét. Erre azt mondta nevetve hogy már eddig is meg akar ismerni pár barátja, de akkor tuti meg akarna ismerni az összes.

Most szégyell? Azt mondta hogy ki fogja rakni, de még nem rakott ki, szerintem elfelejtette. Eddig nem tartottam fontosnak hogy a facebookon tegyük nyilvánossá hogy együtt vagyunk, de volt egy megjegyzése ami után szerintem nem árt.

Hogy érthette amit mondott?

24/L, 25/F


2015. nov. 20. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Már a csapból is a faszbuk folyik...
2015. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy értette, azért nem tesz ki, mert akkor még többen akarnának rád mászni. Biztos jó nő lehetsz, és félt a barátjaitól, meg idegenektől. Vagy csak nem ilyen világgá kürtölős típus [ahogy én sem].
2015. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Máskor a tini kategóriába írj ennyi ésszel! Köszi
2015. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
tényleg a facebook a lényeg? nekem nincs ott profilom akkor nem is létezem?
2015. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azelőtt ellőtt egy olyan "poént" hogy több barátnőt is tart. De utána mondogatta hogy csak viccelt meg hogy fontos vagyok neki, meg ő csak az enyém blabla.

Így azért már más, nem?

2015. nov. 20. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ezen problémázol, nem csoda.

Mi 5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk és komolyan elköteleződtünk. De a közösségi oldal nem arra való, hogy ezt hirdessük. Akivel szorosabb a kapcsolatunk, az úgyis tudja. A kollégákra meg nem feltétlen tartozik ilyesmi.

2015. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért az elég szomorú, hogy ez a legnagyobb probléma...

Azért nem akarja kirakni, mert akkor más díszkan ismerőse rád mászna...

2015. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 éve vagyok együtt a párommal, és ő is viccelt már ilyennel hogy "most kirakom és a többi csaj mit fog szólni"?

Éééés??? Viccelt! Karácsonykor lesz az eljegyzésünk és marhára nem vágyom arra hogy a facebookon reklámozzuk magunkat. Akik számítanak azok tudják. És ez nekünk pontosan elég. A boldogságunk és a kapcsolatunk nem a fb.-on kezdődik, sajnálatos hogy neked ez a fontos!!! Hogy az emberek tudják!!


24N

2015. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!