Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem rakta ki Facebookra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem rakta ki Facebookra hogy kapcsolatban vagyunk, akkor nem is tart komoly barátnőjének?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja vagyunk együtt, és nem tette még ki hogy kapcsolatban vagyunk. És ez még nem is esne olyan rosszul, de még egy fényképre sem akart velem összeállni az egyik programunkon. :( Nem utasított el szóban, de nem bújt oda mikor fényképeztem a látnivalót és nem javasolta hogy legyen már egy közös képünk :( Így nem is mondtam neki hogy csináljunk egyet - ha visszautasítot volna akkor az fájna -, és nagyon rosszul esett.

Csak kihasznál? :(


2015. okt. 7. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Énnekem is van barátnőm lassan 3 hónapja és azért nem raktuk ki, mert ez csak ránk tartozik és nem kürtöljük világszerte.
2015. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Istenem ez a mai vilag... -.-


En azt sem rakom ki, hogy egyedulallo, vagy kapcsolatban. Sot, ha ferjhez megyek, sem hiszem, hogy kirakom...


De igen, biztos csak kihasznal.

2015. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mi öt éve vagyunk együtt és egyikünk se rakta ki. Együtt élünk, nem facebookon tartjuk a magánéletünket.
2015. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3,5 eve vagyunk egyutt, 4 honap utan tette ki facebookra a parom,hogy egyutt vagyunk de kb 1 evig a kornyezetunk alig akarta elhinni. Evente keszul kb 3 kozoskep. Ne a Facebook allapot miatt nyavogj mar te lany! Szeret teged az a lenyeg.

18/L

2015. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

öööö, ez nem a felnőtt kategória?

Vannak, akiket egyszerűen csak nem érdekel a facebook annyira. Jól is teszik, halkan megjegyezném. Egyesek hozzáállása szerint, "senkinek semmi köze hozzá az interneten", és ebben nagy igazság van, hiszen aki számít, úgyis tudja, hogy együtt vagytok, tőletek :)

A képre meg kérd meg legközelebb, hiszen miért az ő hibája lenne, ha Te sem ajánlottad fel?

2015. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

7 éve vagyunk együtt a párommal, de egyikőnknek sincs kirakva, hogy kapcsolatban vagyunk, az meg pláne nem, hogy kivel. Sőt, ha egyszer összeházasodunk, azzal sem fogom telicseszni a facebookot. Akit érdekel, az úgy is értesülni fog róla, a többieknek felesleges az arcába tolni.

Lehet, hogy a párod is úgy gondolkodik, mint én. Persze ha amúgy minden egyes momentumát az életének kiposzolja a facere, és az előző barátnőivel is mindig bejelölte, hogy kapcsolatban van, akkor más a helyzet...

2015. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól kihasznál, jó alaposan. :( Hiszen a szerelem egy FB-ra pakolt közös képen múlik. Zigóta.
2015. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A közös kép is legalább ilyen könnyen megmagyarázható ám: utál fotózkodni. Nekem is mindig könyörögni kell a páromnak, hogy legyen már közös kép, pedig mi egy éve vagyunk együtt... :) Eleve rühelli, ha fotózom, ha meg meghallaná, hogy mert fészre kell, akkor pláne nem.

Nem ez a mércéje, hogy mennyire szeret, ne aggódj! Ha neked ez fontos, akkor jelezd felé. Nem dől össze a világ. :) Én pl simán elmondtam páromnak, hogy én szívem szerint világgá kürtölném, hogy együtt vagyunk, mert irigykedjen csak mindenki, (főleg, mert az exe zaklatta, mondván nincs senkije ugyebár), ő meg olyan, hogy csak azért van fent, mert muszáj, szóval ráhagytam. Aztán fél év után ez volt az ő "ajándéka" nekem. :)

(De megsúgom: nem változott semmi. ;) Előtte meg utána is ugyanúgy szeret.)

2015. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akit semennyire nem érdekel a facebook az nincs ott. Én csak egy olyat ismerek aki nem tette ki a kapcsolatát, őt zavarná a csajozásban, saját bevallása szerint. Az asszonynak persze azt mondta, hogy ez magánügy stb. Ha annyira magánügy, és nem tartozik senkire, akkor kérdem én, a család és a barátok előtt is titkolják a kapcsolatukat azok akik nem rakják ki? Nyilván nem ezen múlik, de szerintem furcsa valamilyen szinten.
2015. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hű de nagy probléma ez a "probléma". Tessék felnőni, mielőtt egy "felnőtt párkapcsolatok"-hoz írsz. :)) lehet, hogy van valaki a Fb-on az ismerősi között, aki miatt kellemetlen kirakni, hogy kapcsolatban van, vagy közös képet a kedvessel. Van ez így, majd elmúlik. :)
2015. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!