Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés
Elkövettem egy nagy hibát, családos férfiba szerettem bele. Már közel egy éve tart a viszonyunk. Én már többször próbáltam lemondani róla, mert tudom, hogy ez nem helyes, de ő mindig megkeres. És mivel szeretem, nem tudom neki azt mondani, hogy ne találkozzunk. Szerintetek miért nem hagy továbblépni? Lehetséges, hogy érez valamit irántam? Mert ha nem érezne, akkor miért nem keres valaki mást magának?

2015. nov. 20. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor belekezdtél még nem tudtad,hogy ez helytelen?

Persze,hogy érez valamit irántad.

Ha tényleg meg akarsz tőle szabadulni akkor fenyegesd meg azzal,hogy el fogsz beszélgetni a feleségével.

2015. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert szereted. Hitesd el vele, hogy nem szereted, és békén hagy.
2015. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azert, mert a hazassagaban van valami hiany es azt veled tudja bepotolni. Nehez lemondani arrol a szerről, amit te jelentesz neki a megszokott eletehez kepest. A statisztika szerint ha fel ev alatt nem lep ki valaki a szeretoje miatt a hazassagbol, akkor minden bizonnyal soha nem is fog. Ez lebegjen a szemed elott es elesen vagj el minden kommunikacios csatornat es vesd bele magad valami sportba, uj hobbiba a munkadba akarmibe.

A telefonon tiltasd le a szamat, az emilekben allitsd be a szurot a cimere es iranyitsd a kukaba. Ha rendszeresen kenytelen vagy vele talalkozni (mert egy a munkahely), akkor kerj meg valakit hogy figyelje rad ne marafhass vele negyszemkozt.

Ha ez se segit, akkor a lebuktatassal megfenyegetes be szokott valni valoban.


Vagy meg egy biztos modszer: jelentsd ki, hogy vagy beadja a valokeresetet vagy vege vegleg. Legkozelebb akkor hivjon, ha van elorelepes ez ugyben. Es akkor meglatod milyen az embered es mennyire szeret. Mert 1. Vagy nem fog tobbet keresni - azaz sikerul leszakadni egymasrol

2. Megkeres, de mismasol - tudod, hogy csak szorakozik veled es ezt utana soha ne feljetsd el es konnyebb nem visszaengedni!

3. Egyszercsak jelentkezik, hogy van fejlemeny - valoban szeret es fontos vagy neki.

2015. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!