Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van, aki az idő előreha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, aki az idő előrehaladtával úgy érzi, hogy a férje egyre gyerekesebben viselkedik?

Figyelt kérdés

Én lassan már nem bírom...


Mikor megismerkedtünk, egy önálló, felelősségteljes ember volt. Egyedül élt, mindent elintézett magának, főzött, mosott, stb.

Mára eljutottunk oda, hogy ha valamit el kell rakni vagy elő kell venni " ő nem tudja hol van", holott mindennek ugyanaz a helye, mint mondjuk 3 éve is volt a házban.

Ha ruhát kellene vennie (mert régiek, szakadtak amit felvenne) akkor "ő nem tudja hol kapni (???!!!!)" és nekem kell elvinnem, végignéznem amíg felpróbál mindent és végighisztizni, hogy semmi se jó, majd rábeszélnem, hogy de igen... (én kényelmesen, online rendelek, de arra nem hajlandó, mert mind "szar biztosan")

Ha meg kell valamit csinálni itthon akkor de ő nem, mert nekem biztos nem lesz jó meg amúgyis hogyan...


Soha semmiről nem tudja lassan, hogy hol/hogyan és az agyamra megy! Mint egy 5 éves gyerek, akiről egyfolytában gondoskodni kell!!


Az egyetlen, amit megcsinál az a házimunka még.

És mielőtt írnátok hogy elkényeztettem - nem. Mindig szóltam neki, hogy a saját dolgait csinálja meg önállóan. Mostanában meg én vagyok a szemét, hogy nem segítek neki állandóan. De én ezt már nem bírom. Nem gyereket akarok a páromnak, hanem egy felnőtt embert.


Próbáltam vele erről beszélni. Megsértődik. Szerinte neki ezeket nem kell tudnia és nekem kellene segítenem. És én vagyok a gonosz, hogy megsértem a kis önérzetét, leóvodásozom.


Segítsetek kérlek, ha volt már valaki ilyen helyzetben :(



2015. nov. 22. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezt apámon látom eléggé, de mondjuk anyám is kezdi követni csak más a téma ott.
2015. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El van kényeztetve.
2015. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Persze, el van kényeztetve, csak mitől???? Nem csinálok meg semmit helyette, és szólok neki, ha valamiről elfeledkezett... nincs kinyalva a segge. Mivel kevesebbet dolgozik, mint én, a házimunka nagyrészét is ő végzi.
2015. nov. 22. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs elkényeztetve, hanem elkényelmesedett. Valamilyen szinten ez természetes, ha közben te eléggé házias vagy.


Én is hajlamos vagyok erre (és faterom is ilyen), de sok más férfiról is hallottam ugyanezt. Amikor viszont olyan barátnőm volt, aki olyan volt, mint a te férjed, akkor kénytelen voltam én nadrágot húzni és mindent megcsinálni, miközben ő borzasztóan gyerekes volt.


Ne csinálj meg mindent és akkor talán összeszedi magát. Az viszont biztos, hogy lesznek még belőle veszekedések.

2015. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én nem akarom ezt :( Azt akarom, hogy férfiként viselkedjen, ne gyerekként... nem bírom... apám is ilyen volt 30 év után, hogy semmire nem volt képes otthon meg kedve se volt hozzá. Én nem akarok így élni!
2015. nov. 22. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Akkor ne csinálj meg mindent. Ez az egyetlen megoldás. Egyébként meg tudat alatt nem lehet, hogy direkt alakítottad így, mert otthon is ezt láttad?
2015. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem csinálok meg mindent, direkt írtam! 10 órával többet dolgozom mint ő, heit 2-3 nap továbbképzésen vagyok még ezen felül. A házimunka 80%-ban az ő dolga!


De nem is ezzel van a gond. Hanem minden mással. A gondolkodásával, hozzáállásával.


A házimunkát tényleg megcsinálja, de minden másra az a válasz, hogy ő nem tudja meg azt hogyan! Életképtelen...

2015. nov. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!