Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akaratos és hisztis vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akaratos és hisztis vagyok. Kapcsolatunk előrehaladtával egyre jobban uralkodom a barátomon és ha valami nem úgy történik, ahogy én akarom, akkor rögtön hisztizek. Tudok ezeken olyan mértékben változtatni, hogy újra minden a régi legyen?

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy nagyon akaratos és követelődző vagyok, sokat beszélek és hisztizek. de most kiderült, hogy uralkodom rajta. Mindig többet várok el tőle. Teljesen le vagyok döbbenve, hogy ilyen vagyok. Ha nem változtatok a dolgokon, egyikünknek sem lesz jó, hiszen a hisztik alkalmával 1napig kb. nem beszélünk. Ilyen az énem, persze nyilván túlzásba vittem a dolgot. Azt mondja, hogy az elején kedves és segítőkész voltam, ez az énem eltűnik lassan. Nyilván a kapcs. előrehaladtával jobban kijön az ember eredeti énje.Nagyon szeretnék megváltozni. Most úgy érzem a besértődés lesz a legegyszerűbb, de, hogy ne követelődzek és akarjak mindent... Vissza kell fognom magam, de vissza is tudom magam fogni? Meg fogok tudni változni? Ha ilyen maradok, senkinek nem kellek majd, nem csak neki.
2009. júl. 28. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

talán ideje lenne némi önfegyelmet tanúsítanod. Tudod mikor milyen vagy és visszafogod magad, de ha olyan önző vagy hogy akkor is csak a te véleményed és csak te vagy fontos, akkor sajnos ez így is fog maradni és minden pasi menekülni fog tőled. Ha akarsz változol, ha nem így éled le az életedet majd. Döntsd el melyik neked a jobb.

És a kulcsszó: ÖNFEGYELEM

2009. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha uralkodsz rajta az nem gond. De ha a hiszti és az akaratosság olyan igazi fajta, akkor az gond. (Lehet úgy is hisztizni és akaratoskodni, hogy az közben aranyos marad vagy legalábbis nem annyira zavaró..)

Szerintem egyértelmű hogy szereted ha ilyesmin gondolkodsz. Amikor legközelebb hisztizni támad kedved akkor gondolj bele hogy talán elveszíted ha így folytatod.. Azt javaslom hogy amikor legközelebb hisztizésre nyitod a szád, akkor rögtön csukd is be és fojtsd magadba, így maximum a fejed vörösödik majd..:)

És közben inkább vess rá egy sokatmondó pillantást és mosolyogj (Olyan mérges, durci mosollyal).



(23,F)

KG

(A kérdezők értékeljék hogy mennyire tetszik a válaszom.)

2009. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyjából én is ilyen vagyok, de nem ennyire, mint Te. Az a baj, hogy előbb cselekszem (beszélek) és csak utána gondolkodom. :-( Próbálok rajta változtatni. Olynkor amikor rajtad van a hiszti, inkább vonulj el, és higgadj le valahogyan. És majd ha ez megvan, akkor beszéljetek egymással. Vagy próbáld lazábban venni az életet! Végül is csak egyszer élünk, és azt nem érdemes elrontani ilyen hüleségekkel.

2009. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nos,mily meglepő én is pont ilyen vagyok! Mi több mint 3 éve vagyunk együtt és kb. 1 éve bújt elő az igazi énem amit a párom nem nagyon díjaz! Én mindig duzzogok,nem akarom megbeszélni a dolgokat és képes vagyok 1 egész napig nem szólni hozzá!(előző: én is előbb beszélek aztán gondolkodom)!Mi már ott tartottunk,hogy ha vmi probléma volt párom már nem is akarta megbeszélni hanem haza akart menni!

Aztán megbeszéltük,hogy ez így nem mehet tovább!Engednem kell! Mostmár megbeszéljük mi lenne jobb mindkettőnknek (nem csak nekem) és aszerint cselekszünk! Írtó nehéz, de mivel szeretem megteszem! Hidd el ,hogyha akarod menni fog! Szerintem egy pasi sem bírja az ilyen fajta viselkedést!

19/l

2009. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a választ

az a baj, hogy kb most a szeme elé sem merek kerülni, mert nem tudom, hogy akkor miért van egyáltalán velem. elég erős a természetem(oroszlán vagyok, igazi oroszlán), és félek, hogy képtelen leszek csendbe maradni, hogy nem én mondom meg, hogy mi történjen, de az a baj, hogy ő meg sose mondja, hogy mit csináljunk(kicsit irányítható típus), én meg mindenért piszkálom, félek, hogy majd megszólalni sem merek, mert megint olyat mondok, ami nem tetszik,az igazi énemet nem merem majd kimutatni, azt mondta, hogy már alig mer mondani vagy tenni valamit, mert fél, hogy nekem nem tetszik és besértődök azonnal. arra gondoltam, hogy én megpróbálok mindent megtenni, de neki pedig mindig szólnia kell, ha vmi olyat teszek, ami ezekkel kapcsolatos

2009. júl. 28. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
..
2016. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!