Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
A párom, ha valaki mással van, legyen az ismerős, ismeretlen, fiú vagy lány, általában sok időt foglalkozik az éppen adott személlyek. Ilyenkor úgy érzem, hogy velem bem foglalkozik eléggé, mással mindig olyan jókat tud nevetni, beszélgetni, és mikor én vagyok vele, akkor mindig azt mondja, hogy nem egy beszédes típus, ha én próbálnék témát felhozni, akkor nem érdekli, a kérdéseimre soká válaszol "nem figyeltem, most mond" kijelentéssel 100-adjára is megkérdezem ugyanazt, vagy elmondom ugyanazt. 3 éve vagyunk együtt, de velem sosem nevetett még egy jóízűt, úgy érzem, hogy csak szexre kellek neki. N/24
2015. nov. 22. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A féltékenység önmagunkból indul ki, általában önértékelési probléma, önbizalomhiány miatt. Ha nincs rá tényleges ok, akkor belül kell rendet tenni, ha meg van akkor a kapcsolatot kell rendezni.
2015. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a féltékeny emberek magukkal sincsenek kibékülve, egyfajta önbizalom hiányra vezethető vissza a jelenség.
2015. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert önbizalomhiányos vagy
2015. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek igazak, amiket írtok. Tény, hogy magammal sem vagyok kibékülve, és súlyos önbizalomhiányban szenvedek. De ez ok arra, hogy velem ne lehessen beszélgetni? Kettesben ne tudjunk elmenni valahova? A kifogása, hogy ketten unalmas. 3 év alatt egyetlen egyszer volt közös randink, azt is én könyörögtem ki.
2015. nov. 22. 20:24
 5/9 Bad G-Sus ***** válasza:
nem is értem h miért nem hagyod ott
2015. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első barátod? Mert ha nem, kiakasztó, hogy 3 évet lehúzol olyasvalaki mellett, akivel sosem mész sehova, és még csak le sem sz.r téged. Szóval, mit is keresel te mellette?
2015. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, első barátom. De mindezek ellenére sosem beszélt még velem tiszteletlenül,nem bántott még meg soha semmivel, és kedves gesztusokat tesz minden nap.(pl ha megkívánok egy kis süteményt, már szalad is le a cukrászdába) De ezeket elcserélném arra, hogy jókat tudjak vele nevetni, elmenjünk randizni ketten és jól érezzük magunkat. De sajnos nem tudom még így elképzelni vele az életem, ami nagyon elszomorít.
2015. nov. 22. 20:40
 8/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Otthagyhatod,de a következővel sem jàrsz màsképp.

Ugyanis te rà is féltékeny leszel. Ill. nem rà,mert magaddal vannak gondjad...

Tudod,aki belülről nem tud harmòniàt, elégedettséget sugàrozni,azzal nem nagyon lehet boldognak lenni.

Ha magadat nem szereted,hogy vàrod el,hogy màsok szeressenek?

Amig ezt rendbe nem rakod,akàrkivel leszel,mindenkivel ez lesz.

Ès ne a pàrodtòl vàrd az önbizalmat. Azt magadnak kell megteremteni. Ez nem függhet egy màsik embertől.

2015. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van, majd megpróbálok megbékélni magammal. Csak ez biztos időbe fog telni, hogy megértsem, emiatt ilyen a kapcsolatom, amilyen.
2015. nov. 22. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!