Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki, ha ugyanazt akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, ha ugyanazt akarom tanulni mint a barátom?

Figyelt kérdés

Sokáig (értsd, kb 5 évig) gépész akartam lenni a BME-n, aztán családi nyomásra a Corvinusra mentem. Pár hónapja megismerkedtem a barátommal, aki gépész, és rájöttem, hogy én akkor is azt akarom csinálni (ez a szak eleve nem is érdekelt soha, amin most vagyok).


Hogy mondjam el neki? Nem akarom, hogy azt higgye, miatta megyek gépésznek, őt majmolom.


A szüleim viszont ezt fogják mondani, az biztos. De attól még félek, hogy ez rányomja a bélyegét a kapcsolatunkra.



2015. nov. 22. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben nem látok semmilyen majmolást. A páromnak van egy álma, amit soha nem tudott megvalósítani, mert teljesen más irányban tanult tovább. Amikor erről beszélt, akkor elkezdett érdekelni a téma (korábban nem foglalkoztatott a dolog, fel sem merült bennem, hogy ebben az irányban kellene továbbtanulnom, de ahogy beszélt róla, egyre inkább érdekelni kezdett). Az én "profilomba" teljesen beleillik ez a terület, és fontolgatom, hogy elvégzem ezt a szakot. Ő is mondhatná, hogy majmolom őt, de én nem így gondolom... hanem úgy, hogy természetes, hogy egy közeli kapcsolatban felébrednek bizonyos érdeklődések, motivációk, ha sokat beszélünk egy témáról.
2015. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog repesni az örömtől,főleg ha több a fiú mint a lány,plusz eddig volt két külön légteretek.De ha nagyon ez a vágyad,akkor ne foglalkozz semmivel.
2015. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm első :) Második, írok privit!
2015. nov. 22. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha erről őszintén beszélsz a barátoddal, egéz biztosan nem fogja azt gondolni, hogy majmolod őt. Ha hosszabb kapcsolat lenne amúgy, ilyen fel se merülne benned :) A szüleid pedig gondolom csak tudták, hogy te 5 évig gépésznek készültél, szóval nekik meg végképp nincs joguk ilyet mondani neked. Csináld azt, amit szeretnél!
2015. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!