Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 1 hónapon belül ugyanazt a...

1 hónapon belül ugyanazt a koktélruhát felvenni két esküvőre nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Júl. 12-én voltam az unokatesóm esküvőjén, amire vettem egy drágább koktélruhát, mivel gondoltam úgyis 10 évenként járok esküvőre, belefér. Közben a másik unokatesóm bejelentette, hogy ők aug. 2-án tartják az esküvőt, ráadásul ugyanaz a rokonság lenne ott, mint a korábbin.

Sajnos elég nehezen találtam magamra olyan ruhát, ami tetszik és jól is áll, ezért is választottam drága ruhát. Viszont nem tudom nem lenne-e nagyon ciki, ha megjelennék ugyanabban a ruhában, azon gondolkoztam, hogy vennék egy olcsó ruhát erre az alkalomra, de tudom, hogy az nem állna ilyen jól, esetleg az is felmerült, hogy vennék a jelenlegihez egy bolerot, amivel kicsit másnak tűnne. A barátom szerint felesleges ennyit költeni esküvőkre és ő "ha gáz ha nem felvenné ugyanazt a ruhát, úgyis csak egy estéről van szó".

Ti mit tennétek?



2014. júl. 24. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Más kiegészítőkkel jó ötlet.
2014. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek a barátoddal.
2014. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Nem emlékszik már rá senki, hogy mi volt rajtad.

Vegyél fel más cipőt vagy táskát hozzá.

2014. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Az első válaszadóval értek egyet.
2014. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, senki nem emlékszik rá.
2014. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nem ciki. Nekem is "bejáratott" esküvőre járós ruhám van.
2014. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Megnyugtattatok, köszönöm mindenkinek! Akkor marad ugyanaz a ruha+nézek hozzá más kiegészítőt.

Közben eszembe jutott, hogy az esküvői fotókon hátul állok, szóval a ruha nem látszik, így még ha emlékezetből nem is, de képek alapján se tűnhet fel senkinek a ruha.

2014. júl. 24. 11:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mas kiegeszitokkel, maskeppen fog rajtad kinezni a ruha. Es most allj elore a fenykepezeskor :D
2014. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Le leszek pontozva tudom, de szerintem ciki ugyanazt a ruhát felvenni. Max, ha teljesen más rokonság, akkor oké, de ugyanazzal én nem venném fel.
2014. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Úgysem te leszel a középpontban:)
2014. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!