Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban honnan tudhato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban honnan tudhatom, hogy csak a szex fontos a fiúnak?

Figyelt kérdés
Amikor ilyenekről beszélgetünk személyesen vagy emailben, akkor komolynak tűnik és hosszútávú tervekről beszél, de közben mégis úgy érzem, hogy csak a szexről szól neki a dolog.
2010. márc. 21. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel van izgulva rád, ez teljesen normális. Ha oda adod magad neki, utána már mehet a többi. ;)
2010. márc. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hogy neki igazán CSAK erről szól? Amúgy lefeküdtünk már egymással, szóval nem arról van szó, hogy váratnám, de ha kiderül, hogy ez neki csak egy szexkapcsolat, akkor ebből szakítás lesz nagyon hamar,
2010. márc. 21. 00:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont beszélgess el vele, biztos megérti, hogy te nem szereted, ha neki csak a sex jár az eszében...
2010. márc. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgetünk, de úgy érzem, hogy nem az igazat mondja.
2010. márc. 21. 00:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Szexről szólna akkor nem fáradozna távkapcsolattal..
2010. márc. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 StephanieXx ***** válasza:

Szijja!Én is helyzetben vagyok...sok tanulás,rövud beszélgetés...és már mondja,hogy vetközz vetközz máááár..:D

Igaz,kamerán keresztül:)

Élőben türelmes,és aranyos.Mikor lelkizésre vággynék,és ő jön,hogy mutassam a melem,akkor nekem is rosszul esik néha...

De tudom,hogy szeret,és nagyon kíván:)

2010. márc. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az utolsónak üzenném: az a tanulás tényleg elég rövid lehet ha még csak helyesen írni sem tudsz. de az tuti hogy a camban szétujjazod a kis puncidat. uhh igen az ilyen lányokból lesznek az igazi jó ribancok
2010. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
erröl igenis beszelgess vele mielöbb mert meglehet ö is ezt gondolja rollad, es ezert csinalja igy.
2010. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!