Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori, ismertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, ismertek olyan kapcsolatot, ahol átlag feletti csinos a nő és a férfi átlag alatti csúnya és szegény?

Figyelt kérdés
Ilyen kontrasztos kapcsolatokat tudtok-e? Mennyire gyakori az ilyen őszinte érzelmeken alapuló kapcsolat?
2015. nov. 24. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ismerek 1-2 ilyen párt, de mondja már meg nekem valaki, hogy mióta csak akkor lehet őszinte, érzelmeken alapuló a szerelem, ha valaki esélyegyenlőséget ad egy csúnyácska és csóró embernek?
2015. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem legfeljebb fordítva van ilyen, a nők nem így működnek.
2015. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Hú ilyet láttam párszor, akkor vannak nagy gondok ha a férfi sötét mint az éjszaka, mert akkor a nőt is magához zülleszti. :D
2015. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Barátnőm nagyon csinos és szép nő+anyagiakal sincs gondja.

Nem mondanám magam átlag alattinak,csúnyának de tény ,hogy nagydarab vagyok(nem kigyúrt,izmos nagydarab) és gazdag sem vagyok.Levelezőn tanulok egyetemen+dolgozom....megvan mindenem.

Boldogok vagyunk,szeretjük egymást.

21/F

2015. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Béni és Irma a "Frédi és Béni" klasszikusból. De Frédi és Vilma is ide sorolandók, mert Vilma még gazdag is.
2015. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyat, hogy kifejezetten csúnya a férfi és szegény, nem ismerek. Olyat viszont igen, ahol a nő szép arcú, nagyon csinos, külsőre jóval átlag feletti (meg szerintem nagyon jó természetű, nyugis, kedves is), saját lakása van, a párja meg mondjuk arcra átlagos, de bőven van rajta túlsúly és kopaszodik, kevesebb a jövedelme, mint a nőnek, és 35 éves koráig, amikor összeköltöztek (a nő otthonában), albérletben élt.
2015. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:

Ilyet itt ne kérdezz. Ilyenkor itt mindenki Consuela-ra vált.

"NO-NO,NEM LENNI"

2015. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Homér és Marge Simpson
2015. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#2 ha te fordított felállásból nem hogy kb ugyan ennyit, hanem TÖBBET láttál, akkor kérlek mondd meg, hogy melyik bolygón laksz, mert szívesen odaköltöznék.


Kérdező, elég kevés.... Az emberek -nemtől függetlenül- a legjobb kapcsolataikat általában a saját színvonalukon lévő emberekkel tudják kialakítani. (legalábbis így vettem észre...)

2015. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim majdnem ilyenek. Anyukám nagyon csinos (még most is, pedig már 50 felett van), gazdag nemesi családból származik, faterom külseje viszont nem a legelőnyösebb, ő mondjuk nem volt szegény, hanem átlagos polgári családból származik ,de anyukám családjához képest jóval szerényebb körülmények közül jött. Néhány véletlennek köszönhetően jöttek össze, és ők jól megvannak lassan már 30 éve.
2015. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!