Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd megszűnni a gyengédség....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd megszűnni a gyengédség. Van okom gyanakodni?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt, ami nem egy hosszú idő, de mégis úgy érzem, h a kapcsolatunk kezd ellaposodni. 1 hónapja kezdődött el, h a barátommal nem bújtunk annyit ágyba mint amennyit szoktunk. Az összebújás is ritkább volt. Nem élünk együtt, de a héten több napokat is együtt szokunk tölteni, ráadásul nem ritka az együtt alvás sem. 2 hete végül kiborultam a folyamatos vissza utasítások miatt, és sírva mondtam el neki, h mennyire rosszul érzem magam és úgy érzem, h ha szexelünk is, akkor is csak azért teszi, h "ne legyen feltűnő", h sok ideig nincs... Mondta, h ne aggódjak, csak mostanában a sok gond egyszerre zúdolt a nyakába és az idegeskedés miatt nem volt "hangulata" hozzá, nem velem van a hiba. Gondoltam magamba oké (bár a kapcsolatunk elején is már voltak problémák, még sem volt hatással a nemi életünkre)... Felhoztam neki, h ha ez nem változik köztünk, akkor abba hagyom a fogamzságátló szedését, mert úgy érzem, h a heti egyszeri szexért nem érdemes terhelnem a hormonjaimat. Azt mondta, h megérti és h vissza tér a régi énjéhez. Viszont volt neki egy érdekes megjegyzése, amit azóta sem tudok félre tenni...

Most fogom elkezdeni szedni az új csomag tablettát. Mondtam neki, ő pedig erre, h azért vesz egy csomag óvszert is. Kérdeztem tőle, h miért? Erre, h : A biztonság kedvéért, h legyen. Az elején védekeztünk óvszerrel, mikor még nem szedtem a tablettámat, azóta csak 1x, de akkor is mondta, h őt h elszorította és szenvedett tőle, szóval hagytuk is ezt a gumi témát... De most nem tudom, h mire fő jutott ilyen eszébe... Talán lehet neki valakije? Valamiért ez fordult meg először a fejembe. H bejelentette azon alapon, h "veszek gumit, h ne legyen feltűnő, ha találsz nálam...". Mit tegyek? Azóta ez van bennem... 25/L, 30/F


2015. nov. 26. 17:36
 1/5 Költőnő? ***** válasza:

Te magad mondtad neki, h abba fogod hagyni a gyógyszert. Ő meg előrelátóan gondolt arra hogyan fogtok védekezni.

Mert a nemnemónemnenene nem védekezés.

2015. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, h folytatom a tabletta szedését a köv.hónapban is erre ő azonnal felhozta az óvszer dolgot... Ha elkezdem szedni a tablettát, akkor úgysem hagyhatom abba akár mikor... Maximum miután kiszedtem :)
2015. nov. 26. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, az ilyen nem is férfi, ha fél év után elmegy a szextől a kedve. Heti egy kényszerszex 25-30 évesen féléves párkapcsolatban egy vicc. 25 évesen ennél simán többet érdemelsz, ráadásul ha már gyanakodni is elkezdtél. Az ilyeneknek mindig rossz a vége, előzd meg.
2015. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy o nem bizik benned,hogy tenyleg szedni fogod a bogyokat, es nem akarja, hogy egy "veletlen" gyereket sozzal a nyakaba.
2015. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tanulok az egyetemen, ezért még ha kínlódva is vágynék egy gyerekre, tudom, h akkor sem lehetne, mert 1 keresetből mit lehet fedezni egy picinél?! :)
2015. nov. 29. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!