Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna, ha el kéne tartani a barátnötöket?

Figyelt kérdés

Persze nem végleg, csak ideiglenesen. Eddig kellemesen megéltünk, nem ment jól, de olyan rosszul se, mindkettönknek volt munkája.

Mèg egy hónapja sincs, hogy én egyik napról a másikra elvesztettem az enyémet.

Régen bármit megvehettem, amit megláttam, ruhát, sminket, édességet...most meg már fogpasztát is a barátom vett nekem, és egy olcsó zsemlére (100Ft), se tudtam összeszedni az aprót.

Nem vagyok jogosult semmilyen tàmogatásra, de keresek munkát.


Esélyes, hogy a párom megunja, hogy élösködök?


2015. nov. 28. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Egy normalis kapcsolatban ez fel sem merul. Ha a parod szeret ez nem kerdes.
2015. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha látom rajta,hogy azon van,találjon munkát, akkor igen,eltartanám ideiglenesen.

Bárki kerülhet ilyen helyzetbe,az élet sajnos néha nehéz.

A lényeg,hogy akar-e változtatni a helyzetén.

2015. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 omba ***** válasza:
76%

Nem "élősködsz" - elvesztetted a munkádat.

Ha ez neki elég a szakításhoz, az gáz.

2015. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Amikor megláttam, már vágtam volna rá, hogy nem, mellettem ne ingyen élősködjön senki, sem, de aztán elolvastam a leírást. Ha ideiglenes és azon van, hogy munkát találjon, akkor természetesen. Nem gond, ha fél évig nem talál, de ha látom, hogy töri magát, nem tétlenkedik, akkor igen.
2015. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Semmiképpen. Menj haza a szüleidhez és majd ők vesznek neked csokit.
2015. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavarna ha van miböl. Egyetlen gondom lenne, ha "egy olcsó zsemlére (100Ft)," ilyent mondana. Hol vásárolsz te zsemlét???
2015. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, esélyes. Nekem pont tegnap lett elegem a barátnőmből emiatt és dobtam ki. Ő mondta, hogy vegyek kocsit, ezt meg azt vigyek neki a boltból, de otthon van a mai napig is munka nélkül. Nyár óta nem dolgozik és nekem elegem lett belőle.
2015. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez alap ha együtt vagy valakivel. Sose lesz olyan hogy pont ugyan annyit kerestek, pont ugyan olyan jó mindenkinek. Ha valakinek nehezebb időszak van a másik segít ennyi. 25/F
2015. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 opened paradise ***** válasza:
79%

Nem mindegy,hogy smink,meg ilyenek,vagy,hogy kajára sincs pénze.


Ez nem zavarna,sajnálnám őt,de megtenném.

2015. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh szerencsére nem ingyenélő voltál azt hittem a kérdésed elejét olvasva h egy kitartott ribi vagy.


De így nem, ezt meg lehet érteni.

2015. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!