Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Barátnőtöket tartjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Barátnőtöket tartjátok a világon a legszebb nőnek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 13:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
nope
2015. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%

Bár nő vagyok és a férfiak véleménye szerint nagyon is vonzó, de soha nem várnám el a páromtól, hogy engem tartson a világ legszebb nőjének, mivel ez NEM IGAZ! És nincs igényem arra, hogy valaki ennyire szentimentális legyen és ne lásson tovább az orránál.

25/n

2015. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%

Én is nő vagyok, de én viszont elvárom. Persze, azt nem várom el, hogy vak legyen, és ne kívánjon mást, hiszen sok nagyon szép nő van, de legyek már én az első... :)


Egyébként ismerek sok elvakultan szerelmes férfit, akiknek a barátnője a legszebb, meg vannak, akik úgy választanak párt, hogy ne legyen benne kompromisszum, és elégedett legyen a hölggyel, de olyanokat is ismerek, akik konkrétan másra vágynak, mert nagyon nem ideáljuk a barátnő. Szóval minden lehetséges. :)

2015. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
úristen volt régen egy bnőm akivel volt egy őszinte beszélgetésem erről és mikor azt mondtam neki h nem majdnem kidobott a házból. Vannak nők akik a hazugságot akarják hallani de én meg nem szeretek hazudni... Attol h láttam már nála szebb nőt még vonzodhatok hozzá és szerethetem...
2015. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 RRR ***** válasza:
eleinte:DDD
2015. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
32%
3-as: tipikus hülye pi.csa vagy :D :D
2015. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
négyes és ha a barátnőd azt mondta volna erre, hogy jó de a józsi meg sokkal jobb az ágyban mint te szerelmem, az jólesett volna?
2015. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Bár most nincs barátnőm, de amikor szerelmes voltam, nem is gondoltam ilenekre. :)

Lehet, hogy nem a legszebb, de ha szerelmes belé a fiú, akkor a világ legszebb nője is próbálkozhat a csávónál, nem fog menni...

Saját magamból indulok ki természetesen.

2015. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

# 6


Te meg egy alpári szerencsétlen. :)

Egyébként miért is?

2015. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

ha volt barátnőm, mindig őt láttam a legszebbnek, ameddig szerelmes voltam.

most is szerelmes vagyok egy nőbe, és túlzás nélkül őt látom a legszebbnek. mielőtt belezúgtam volna, akkor is láttam, hogy olyan jó nő, hogy a férfiak 80%-ának leesik az álla tőle. :)

szerintem ez természetes, ha szerelmes az ember, teljesen érthető, ha valaki nem viseli el, hogy az arcbába vágják, hogy nem ő a legjobb nő. engem is kiakasztana, ha azzal jönnének, hogy xy jobb pasi.

2015. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!