Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizás pasi mellet hogy?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy a barátom elég féltékeny tipus nem örül neki ha bulizni folyton megsértődik mert azt hiszi hogy megcsalom!1 hónapban jó ha el járok bulizni de ő megsértődik mert szerinte fontosabb a bulizás nekem mint ő..!Már nagyon kikészített ezzel a folyamatos féltékenykedésével mikor szeretnék néha egy kicsit a bnőimmel eljárogatni bulizgatni stb !Hívtam már nem egyszer bulizni de ő azt mondja nem szeret bulizni..én meg miatta nem fogom leélni az életem unalmasan .Ma azt mondta nekem tartsunk szünetet mert elege van azt mondta 2 hét szünet.!Nem tudom mit csináljak már vele hogy ne legyen féltékeny szeretem meg minden egyéb de már ez nagyon idegesít !Vki help.
2010. márc. 21. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
hát beszéld meg vele hogy ittott elmehetne veled és akkor nemlenne oka féltékenykedni és közelebb kerültök 1máshoz..vagy ha neki nemteccik nemenj a barátnőiddel de akkor ő se a barátaival!
2010. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez hosszú távon nem fog működni. Egyikőtök sem enged, ebből lesznek a viták, majd a szakítás. Keress mást.
2010. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!