Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Foglalkozzak vele vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak vele vagy hagyjam figyelmen kívül?

Figyelt kérdés

Két dologról lenne szó , próbálom röviden .

A párom 22 éves nő , én pedig 25 vagyok .

Sokszor kapom rajta, hogy kisebb dolgokban hazudik nekem . Múltkor felhívta a volt barátja , mondtam neki, hogy nem örülök neki, hogy a volt barátod hívogat, csak azért mert neki problémája van az életében . Jött azzal, hogy nem tudta, hogy a srác hívja ezért vette fel, illetve, hogy nem a barátja volt csak néha kavartak . A telefonjában benne van a gyerek száma , ki is jelzi ha ő hívja, mert mikor megnéztem hogy vissza hívjam az apját akkor láttam .

Hazugság 1.

Hazugság 2.: a srácról és róla is vannak fényképek a számítógépén, (együtt élünk ezért bukkantam rá ) illetve egyszer egy pendriveon amire filmet akartunk másolni is találtunk . Szemmel láthatóan nem kavartak mert több kép is van amin csókoloznak, náluk otthon, buliba stb .


és itt jön a második probléma is .. Minden volt barátjáról megvannak a közös képek .. Rengeteg van a gépen .. Foglalkozzak ezekkel szerintetek ?! A hazugságokról mi a véleményetek ? Köszönöm !!


2015. dec. 1. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy vannak regi fenykepei, onmagaban nem jelent semmit es nem ok kiakadasra.


A hazudozas annal inkabb.


Nem tudom, van-e oka attol felni, hogy balhezni fogsz, ha igazat mond, feltekenykedni fogsz-e.. de igazabol mindegy is, a hazudozas akkor sem ferne bele.

2015. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki egyszer hazudik, az máskor is fog, illetve aki egy dologban hazudik, az más dologban is fog, amennyiben a helyzet és az érdeke úgy kívánja. Én megpróbálnám tisztázni vele a dolgot, vagy lehet föl is ajánlanám, hogy akár oda is költözhet a volt pasijához...
2015. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még ha csak régi képek lennének, akkor oké, mert emlék. És ahhoz nem sok közöd van, előtted kivel járt. De tisztán érződik intuíció szintjén is a kérdésből, hogy ez a lány vajt rejteget a füle mögött. Figyelj oda rá, szerintem félre vagy vezetve.
2015. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad, mióta vagytok együtt, de ha már régebb ideje, akkor szerintem el kellett volna jutnotok arra a szintre, hogy ilyenekről is mer veled nyíltan beszélgetni. Hacsak nincsen valami komolyabb is a dolgok mögött. Nem feltétlenül megcsalásról beszélek, de lehet, hogy érzelmileg még mindig az említett exéhez kötődik, esetleg szereti is, stb. Viszont ha még friss a dolog - bár akkor nem hiszem, hogy már együtt is élnétek -, akkor talán még nem mer neked előhozakodni ilyenekkel, tartva a reakciódtól, vagy hogy esetleg többet látsz majd bele. Akárhogy is, mindenképpen beszélgess el vele, önts tiszta vizet a pohárba.
2015. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem hozzádvaló. Nemcsak a hazugságai miatt, de ahogy írsz róla, magad is láthatod, hogy nem éri meg az energiát.
2015. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Édes tova 8 hónapja . Jobban oda fogok figyelni rá ezek után , ahogy írtátok is . Egyébként elég sokat veszekszik velem . Valahogy semmi nem jó neki .. És ha valaki felhergeli is mindig én kapom a savat .
2015. dec. 1. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
nálam ott megbukik a dolog, hogy hazudik. akinek nincs vaj a füle mögött, az nem hazudik.
2015. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
esküszöm, nem értem!!! Mit eszel rajta?! Átver, hisztizik....Miért kell ez neked? Komolyan mondom te ezt áélvezed! beteg vagy b+ :)
2015. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
nem kéne észrevenni a privát dolgait. azért mert veled van jelenthet neki valamit egy korábbi kapcsolat és igen, azért hazudik hogy téged ne bántson vele, mert tudja (jól) hogy nem vagy megértő....
2015. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!