Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsileg a sztori nem helyén való, pont ezért lenne fontos tudni?

Figyelt kérdés
Vagyis tudnom,hogy ez most szerelem,vagy csak szexuális vágy.2 hete még csak testi tünetek voltak,ami azóta is van,de előtte is volt csak halványan,gyomortájékon jelentkezik folyamatosan,és késztetést érzek minden pillanatban hogy megcsókoljam,és ez szinte fáj.Viszont ez mellett megint csinálok olyasmit,amit nagyon régen,hogy kedveskedni akarok az illetőnek,és ez érdekében,amit ő nem tud,végigjárom a boltokat,vagy órákat pepecselek valamivel,amit ha átadok,úgy tüntetem fel mintha csak úgy jött volna az ihlet,stb.És azt érzem,folyamatosan adnom kell neki valamit,nem csak tárgyakra gondolok,érzésekre,stb.Csak egy a bökkenő,van párkapcsolatom.Ami ezek szerint nem teljes,mert nem így éreznék,de két teljesen más típusú figura.Szerintetek hogyan győzödjek meg arról az újjal kapcsolatban tényleg szerelmet érzek,vagy csak ez egy nagy fellángolás ? Nem vagyok tini,de az újnál egy apró érintés,vagy csak ha láthatom,határtalanul boldoggá tesz,ezért adjak fel egy 3 éves kapcsolatot,ahol már minden meg van tervezve ?
2015. dec. 2. 01:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a legbiztosabb tanácsadó ilyenkor az idő. A fellángolás elmúlik viszonylag rövid időn belül. Főleg ha kerülöd is a másikat. Ha szerelem, akkor viszont nem fog elmúlni, sőt.
2015. dec. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!