Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit kéne csinálnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Ilyenkor mit kéne csinálnom? (bőv lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 1 hónapja találkozgatunk és már 2 szer együtt is aludtunk. Hiába kérdeztem, hogy azért mégis milyen irányba tendálódik benne a találkozók sorozata ő nem tudja, hogy mi lenne a jó hogy mennyire lennénk el. Csak azt hallom, hogy rendes vagyok, lehet beszélgetni velem, nyitott vagyok stb stb. De azt nem tudja, hogy mit is akar... És én már úgy érzem, hogy teljesen feleslegesen ugrálok amikor értelmetlen. Mit kéne tennem, hogy egyről a kettőre jussunk?
2010. márc. 21. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd el egy újabb éjszakára, és vetkőzz le neki, majd beindul.
2010. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, nehogy ugrálj még. Legyen benned tartás, majd lép ő ha lépni akar, de addig is szingli vagy, ha akad más, nehogy miatta ne jöjj össze mással! Ő cseszte el, nem te.
2010. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem debreceni vagy??

h a kérdésre is válaszoljak: legjobb lenne ha beszélgetnél vele erről, mert ezt mi így nem tudjuk megmondani,ezt csakis ő tudhatja

és ha tereli a dolgot kérdezz rá kerek perec h mégis h gondolja,akar-e egyáltalán komoly kapcsolatot

:)

2010. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy te mit szeretnél! És döntse el ő is, hogy ugyan azt akarja e. És hogy döntse el, mert neked ez így nem túl jó!

És ha jól tudtok beszélgetni akkor ezt is simán meg fogjátok majd oldani;)

2010. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Leginkább az lehet nála a baj, hogy a volt barátnője akivel 4 évig voltak együtt az utolsó kettőbe folyamatosan csalta. Ezt én meg is értem, hogy a nők felé csorbult a bizalma de 1,5 hónap alatt azért rá kellett, hogy jöjjön , hogy nekem nem a kocsi a pénz és az francos egzisztencia a fontos, hanem hogy szeressenek, hogy a hétvégét ne egyedül hanem egy úgy mond társsal tölthessem. Aki viszont jól érzi magát velem. De mondta, hogy amikor együtt vagyunk eszébe sem jut, hogy én is olyan lennék mint az exe de ha egyedül van akkor igen. Bár nem vagyunk már gyerekek sem a mindössze 25F 19l korunkkal:)És nem vagyok Debreceni.
2010. márc. 21. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha minden áron vetkőzni akarsz és nem birsz magaddal akkor álj elé és erőszakold meg ha sexet akarsz vazze......
2010. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont meg csak nyugi és adj neki időt! Mert biztos, hogy csak a bizalmat akarja kiépíteni! Nyugi, és ha érzel iránta valamit, akkor úgyis kivárod:)

Ja és nehogy azt csináld vele amit vele tettek!

(nem feltételezek semmit nyugi:) csak elmondom, mert tudom mennyire szar az ha az bánt meg akitől soha sem várnád)

2010. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt az érzést én is ismerem, és számomra nem oké ha valaki megcsalja a másikat. Úgy hogy ez őt nálam nem fenyegeti, hogy én megcsalnám. De most is ahogy gondolkozom, néha olyan érzésem van mintha csak a szex érdekelné.
2010. márc. 21. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!