Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van, mit kell csinálnom? Szeretem öt

Figyelt kérdés
Én randiztam ma egy lánnyal elmetünk sétálni.De sajnos kb. csak 9 percig tartott az egész,mert autoval jött az unokatesoja és megkérdezték töle,hogy volna kedved elmenni a városba...A csaj meg igent mondodtt és ott hagyott engem.Én nekem ez nagyon rosszul esett mert 2 éve vártam erre a találkozásra.ö meg igy otthagyott.nagyon fáj nekem komoly válaszokat kérek
2010. jún. 24. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

uhhh

Szerintem hagyd azt a lányt egy paraszt! Beszéltél vele utána ha igen mit mondott?


20/F

2010. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ennyire rossz volt a randi?
2010. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt vele kell megbeszélned:/ esetleg kérj tőle még 1 randit.
2010. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1. Vegyél kötelet

2. Írj végrendeletet

3. ???

4. Profit

2010. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen ennyire rosz volt a randi:(nagyon fáj nekem:(
2010. jún. 24. 21:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék csak kérdezem, mennyi idős vagy? Am nem volt szép tőle....hogy finom legyek.
2010. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem,hogy az a 9 perc volt ennyire szörnyű? De végülis mind1 is,mert akkor is bunkó,érzéketlen paraszt az a lány. Hagyd a fenébe.
2010. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
18 éves fiu vagyok a lány meg 17
2010. jún. 24. 21:54
 9/15 anonim ***** válasza:

jelezd neki, hogy rosszul esett, es veled ilyet nem csinalhat.

ha akar toled valamit, vagy szamitasz, bocsanatot ker, ha nem, akkor..sajnalom, felejtsd el :( az ido minden sebet gyogyit, fiatal vagy, es lesz meg jobb is, akkor is, ha most nem igy erzed.

azert hozzateszem, lany vagyok, es sose egy fiuval sem csinaltam ilyen, ha rossz lett volna a randi, akkor is legalabb megkerdeztem volna, hogy jon e o is, akkor is ha tudom, hogy nem, egyszeru udvariassag

2010. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
LOL de bunkó azta:D ez csajtól azért ritka
2010. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!