Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem élvezek el szex közben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezek el szex közben. Azt mondta, az nem az ő baja?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet hogy mondtam páromnak hogy 2 hete nem élveztem el. Erre rávágta hogy de szexeltünk. Ja 2 hét alatt egyszer ahol én ugye nem élvezek el, szoval joval azelott elégitett ki hogy az jo is legyen.

A szexet imádom, de amikor mondtam neki hogy én ott nem élveztem el, es ne szamolja bele a 2 hetbe, ennyit mondott bunkon hogy az nem az ő baja.

Nem is tudom, lehet nen gondolta komolyan, de aki nem ilyen bunkon érez, az ki se ejt ilyet a száján.

Nagyon rosszul esett; kicsit el is pityeredtem rajta :(


2015. dec. 3. 08:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. :(
2015. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is megértelek, mert én is irtó nehezen élvezek el, de azért attól is függ,hogyan közölted vele. Tudod, ha vádló, vagy akár kedves, de érzelmileg manipuláló hangnemben, akkor lehet, megijedt. Mert valójában ő sem tudja, miért nem tudott kielégíteni, ha régebben sikerült, vagy mást ki tudott de téged nem. Mondjuk gyerekesen viselkedik, de meg kell próbálnotok beszélgetni erről. És neked is át kell gondolnod az érzelmeidet. Mi izgat fel? Mire vágysz? Ha orállal megy (a legtöbb nőnek ha máshogy nem,legalább nyalással lehet orgazmust okozni) akkor legyen mindig orál is, hogy neked is jó legyen. Kommunikáció!!!
2015. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%

Ekkora egy tajt parasztot! Legközelebb ha szexeltek izgasd fel Magad elõtte vagy valami, hogy Hamar elmenj õt meg hagyd Ott, hogy te már végeztél. Ha mondja, hogy õ még nem Mond meg neki, hogy az az õ baja!!

Ha te nem élvezel el az igenis a pasi hibája, ha esetleg nekem nem jön össze a páromnak szakszerûen bûntudata van.

2015. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Orállal megy és gyakran kívánnán így is, úgyis. Tehát szexet folyton akarnék.

De 2 hétig eszébe sem jutok es legyek el azzal a szexszel ami ki tudja mikor volt. Hát... :(

Én is azt hittem hogy durcából mondta de nem lehet, mert utána le sem tojt... :/ amugy meg pukkadna ha zavarná.

Nem vádoltam én őt, csak kérdeztem, hogy nem zavarja-e a tény és rossz volt :(

2015. dec. 3. 08:26
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Bunkó paraszt a barátod, ha valóban így áll a dolgokhoz, ideje újat keresni.
2015. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
kéthetente szex? két napot nem bírok mostanság, vagy rejszol, vagy más "lelkét" is ápolgatja, nem lehet? még az is lehet, h nagyon nem szeret már, ha ilyet mond, engem azoknál a csajoknál nem érdekel, akit csak dugni akarok, bármennyire is rosszul hangzik ez
2015. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De szeret, mindig igényli a közelségem :/
2015. dec. 3. 08:38
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kéthetente kevés, főleg ilyen szex. Ha nem lehet megbeszélni: lapát. Más az ha oka van és sajnálja, és megpróbál tenni valamit hogy neked jó legyen. És más az, ha nem is kíván téged. Addig lépj ki amíg nincs gyerek.
2015. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hogy képesek emberek ilyen kapcsolatokban megrekedni ...?
2015. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges :D
2015. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!