Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezen Élvezek, mitől lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen Élvezek, mitől lehet ez? :S

Figyelt kérdés
srácok nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de általában ha elélvezek 10 perc után, es ha utána rögtön dugunk a barátnőmmel, nem nagyon tudok elélvezni.. mikor elvesztettem akkor el se elveztem. mitol lehet ez?:/

2014. ápr. 21. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes. Az előző orgazmus egy kicsit gátlás alá helyezi az idegrendszered. Nem kell vele foglalkozni, örülj, hogy sokáig bírod. Próbáld az oda vezető utat élvezni, ne csak magát az orgazmust!


Amikor elvesztetted, valószínűleg izgultál/szorongtál, az okozhat ilyesmit. Pár sráccal beszélgettünk ilyesmiről, nekem az első egy kicsit fájt is, más pedig azt mondta, hogy ő egyáltalán semmit nem érzett - olyan szinten, hogy észre sem vette, amikor behatolt a lányba. A másik véglet az, amikor egy fiúnak hihetetlen gyorsan - akár másodpercek alatt - lesz orgazmusa, az sokkal kellemetlenebb.


Semmi gond nincsen veled, ne akarj okokat keresni, próbálj lazítani, keresd benne a szépséget és élvezetet, és sokkal szebb lesz az egész. ;)

2014. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hat jo, megnyugottam:) csak kicsit izgultam emiatt, de akkor megfogadom a tanacsod:)
2014. ápr. 22. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!