Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántottam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántottam a barátnőmet, pontosabban megrángattam, mit tegyek várjak a csodára vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés
Két hete történt, hogy összevesztünk, és nem tudom miért, annyira felhúzta az agyam, hogy kétszer is megrángattam szegényt. Elment tőlünk, utána futottam és az utcán ordítva mondta, hogy hagyjam békén, ne keressem stb. Azóta nem is beszéltünk egymással, de dilemmába vagyok, hogy ő várja e, hogy keressem, vagy k*rvára ne kiváncsi rám, és nem tudom , hogy hagyjam e vagy törődjek bele? ( amúgy 3 és fél éve vagyunk együtt) Válaszokat előre is köszi!
2015. dec. 4. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Engem valaki megráncigálna soha többet nem álnák vele szóba.

De mindenki máshogy gondolja. Elvégre meg nem ütötted!?

Keresd,írj neki és ha szereted "teperj" h mebocsálson,lehet nála működik.

És ha kibékűlnétek ezt soha többet ne tedd!

Sok sikert.

N/23

2015. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá valami ilyesmit: Nézd, nagyon sajnálom ami történt, megértem ha nem akarsz többé látni. De ha mégis meg tudsz bocsátani, kérlek jelezd, mert hiányzol. Szeretlek.
2015. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Hát engem elfelejthetnél, ha kezet emelnél rám. Aki bántalmaz egy nőt az nem ember. Veled egy súlycsoportban lévő férfiakat rángassál inkább,szegényt meg hagyd had találjon normális férfit magának.
2015. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!