Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit lehet lépni?

Figyelt kérdés
4 éve váltam el a férjemtől,anyagi okok miatt (A bankszámla,a cég és a ház az anyja nevén van,ráadásul a cégben dolgozom,mert a környéken nincs munkalehetőség és már nem vagyok fiatal.)a házában élek és itt él a fiunk is,ő most 21 éves. A volt férjemmel elvagyunk,nincs vita vagy veszekedés,nagy a ház,néha napokig össze sem futunk,csak látom,hogy elhajt a kocsival. A gond a fiam új "csaja". Az egy dolog,hogy idősebb (Olyan 35-40 lehet.) De pontosan tudom,hogy viszonya volt a férjemmel! A volt férjemet nem érdekli a dolog,azt mondta ez a múlt és ne piszkáljam ezzel sem őt,sem a fiunkat. Na de könyörgöm???? Komolyan sírok,ha eszembe jut,hogy ez a nő lesz esetleg a menyem. :(

2015. dec. 5. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Vágd ki a nõt a picssaba a házadból és mond meg a fiadnak, hogy elõtte az édes apukája tologatta a hölgyet. Keressen egy Maga kora beli tisztességes lányt... Bocsánat de az ilyentõl felfordul a gyomrom...

18 L

2015. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:

szerintem ne csinálj háborút

majd kinövi ezt a korszakát

nincs arra szükséged,hogy három ember utáljon,acsarkodjon rád a házban ahol laksz

még,ha neked van is igazad,nem lesz elismerve,belátva

2015. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Vágd ki a nõt a picssaba a házadból"

Jó fej vagy, a kérdezőnek nincs háza, a volt anyósa házában él, ezt a jog "szívességi lakáshasználónak" nevezi.

A fiú meg 21 éves, nagykorú, felelős a saját életéért, döntéseiért.

2015. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell lépni,ugyanis nem lesz a menyed.Magamból kiindulva én is kevertem ilyen fiatal sráccal,szórakozni,szexelni,stb. okés,de még ha agyilag kattant is egy nő ennyi idős korban,nem fog hozzámenni feleségül,és komoly dolgokat tervezni,generációs szakadékok vannak,amik itt-ott kiütköznek.A fiadnak ez pont jó tapasztalatszerzésnek,még fiatal,hősszerelmes,sok minden változik benne,a nőnek meg imponál ez a dolog egy ideig.Nem kell aggódnod.
2015. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!