Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes olyan pasiért harconli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan pasiért harconli, aki fél a kapcsolattól (mondván kevés ideje lenne munka és távolság miatt a nőre)?

Figyelt kérdés
2015. dec. 7. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Harcolni? Nem. Egy nőnek nem azabadna harcolni egyik fiúért sem. Kivéve ha a nő hibázott valamit és esetleg szeretné helyrehozni stb. Hogyha nem lenne hajlandó találkozni és mindig ráfogja valamire akkor felejtős.
2015. dec. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Miért lenne jó neked az, hogy benne vagy egy olyan kapcsolatba, ahol a férfinek soha nincs ideje a nőre, ráadásul állandóan fáradt, és jó messze is van?


Miért bonyolítanád az életed?

2015. dec. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:
100%
Nem. Ha nem akar téged, akkor azt semmiféle "harccal" nem tudod elérni.
2015. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek eléggé kifogás-szagúak nekem, én nem harcolnék ilyen pasiért (sőt, úgy általában nem harcolnék pasiért). Ha veled akar lenni, akkor akármik a körülmények, veled lesz, nem kifogásokat gyárt. Még hogy fél... Nem akar kapcsolatot (veled). Erről én kb azonnal lemondanék.
2015. dec. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Volt ilyenben részem régen ( tanultam én buta belőle ). Határozottan nem ! Ha valaki veled akar lenni, az nem fél a kapcsolattól, nem gyárt kifogásokat, nem akarja megőrizni a függetlenségét, hanem minél jobban azon van, hogy a nehézségek ellenére együtt legyetek. Ne menj bele egy ilyen félig-meddig valamibe, mert Te fogsz sérülni.
2015. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!