Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elvárnátok a barátnőtöktől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elvárnátok a barátnőtöktől, hogy beálljon gyári munkára?

Figyelt kérdés

Külföldön élek a párommal. Holnaptól érvényes a felmondásom, tehát holnaptól nincs munkám.

Eddig vendéglátós voltam, ezt szeretném folytatni. Vagy takarítani, vagy árufeltöltő, eladó szeretnék lenni. A nyelvet beszélem, emellett angol felsőfokom van.

A párom nem keres annyit, hogy megéljünk.

Sajnos nincs sok lehetőség, és felmerült, hogy akkor irány a gyártósor. Ettől én nagyon félek.

Két rokonom dolgozott gyárban, az egyik azóta alkoholista.

Voltam megnézni az egyik raktérépületet. Hatalmas téglafal a város szélén. Ki kell menni vonattal, majd 2 km gyalog a földek mellett. Ott van egy hatalmas téglaépület, aminek nincsen ablaka.

Tompa neonfények világítanak, és lepusztult az egész. Van egy szalag, meg egy rakodótér.

napi 9 óra, 600€, beszélni tilos, és nincs is kivel, hiszen az ott dolgozók (többnyire arabok, afrikaiak, dél-amerikaiak) a saját nyelvükön kívül nem tudnak máshogy megszólalni.

10 percet voltam ott, de elszívta az életenergiám.

Nem akarok gyárba menni, inkább lennék munkanélkülin addig, amíg nem kapok emberi állást


2015. dec. 7. 12:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Szívproblémáim vannak, és depresszióm volt kétszer, szóval rémálmom a 12 órás szalagmunka éjszakázással
2015. dec. 7. 12:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég lehangolóan hangzik, de akkor próbálj valami más megoldást, gyorsan.
2015. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
A kifejtés nélkül, csak a kérdésre reagálva: nem lennék olyannal, aki bármit is ELVÁR.
2015. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mondjuk gondolkozni kellett volna, nem felmondani
2015. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem mondtam fel, kiraktak
2015. dec. 7. 13:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam így, tényleg nem könnyű.

De ha nem tudtok megélni egy fizetésből...

Csak ez az egy gyári munka van a környéken? Mert gyár és gyár között is van különbség. Én dolgoztam már olyan gyárban is, ahol jobban éreztem magam, mint később irodán.

Ha van még egy kis időd, amíg kitart a munkanélküli, akkor keresgélj még, hátha van valami más megoldás.

2015. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs más lehetőség, akkor ideiglenesen muszáj elvállalni. És ez nem elvárás kérdése, hanem neked is be kell látni, hogy vagy kajáltok és van hol lakni, vagy vársz egy jó munkát a híd alatt.


"A kifejtés nélkül, csak a kérdésre reagálva: nem lennék olyannal, aki bármit is ELVÁR."


Tehát te elvárod, hogy ne várjanak el semmit? A női logika...

2015. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt várnám el, hogy ne én kelljen eltartsam.

Ha csak gyári munkával tudja megoldani ezt, akkor igen... De szerintem kell legyen más megoldás.

2015. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, de akkor az anyagi jólétről, a sok pipere felesleges dologról is mondjon le.
2015. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"A párom nem keres annyit, hogy megéljünk." Ez alapján nem úgy tűnik, hogy sok lehetőséged van. A legjobb amit tehetsz, hogy elmész dolgozni valamit és közben keresel rendes állást, majd amint találtál, felmondasz.
2015. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!