Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasikat miért zavarja, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat miért zavarja, ha a párjuk (nő) többet keres náluk?

Figyelt kérdés
Egyáltalán,minek kezdenek egy kapcsolatba egy ilyen nővel,ha ez ennyire zavaró számukra? Ha valaki nem engedhet meg magának egy barátnőt az minek akar csajozni?

2015. dec. 7. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

mert sérti az egójukat...

nekem még nem volt ilyen helyzetem, de szerintem engem nem zavarna, mert ha rendes munkával keresi meg a kenyerét az nem gáz...a haveri köröm meg nem olyan, hogy beszóljon, mert a barátnőm többet keres mint én...főleg, hogy én is elég jól keresek...


ismertem olyan 40-es házaspárt ahol a férfira olyan szinten kihatott, hogy szexuálisan sem tudott teljesíteni...pár hónapnyi munkanélküliség után...


22F

2015. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, pedig a haromszorosat keresi a parom !

Viccelni szoktam vele, hogy majd eltarthat nyugdijas koromban...

2015. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

akinek kevés a pénze, az szerinted nem "engedhet meg magának" egy barátnőt?


szerintem azt zavarja, aki hatalmat érez benne.

2015. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha 3000 eurónál többet keresel havonta.
2015. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És a nőket miért zavarja, ha a párjuk (férfi) kevesebbet keres náluk?
2015. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem sem zavar, hogy a párom többet keres. Igazából nem is szoktunk erről beszélni.

Az is igaz, hogy csak 10-20 ezer a különbség a javára. De ez egyikünket sem zavarta soha. Mindketten becsületes munkával keressük meg a havi betevőt, sosem hoztuk szóba egyszer sem a fizuk közti különbséget :)

2015. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5, engem akkor zavar, ha ki nem mondott elégedetlenséget érez ő maga, egyébként leszarom. nyilván megnehezíti a dolgokat, ha együttesen nincs elég pénzünk arra, amire szeretnénk. de nem mérvadó.
2015. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem tartják magukat elég férfiasnak, mert a nője többet keres. Engem speciel egyáltalán nem zavarna még akkor se, ha 100 vagy 200 ezerrel többet keresne, ha őt se zavarná, hogy kevesebbet viszek haza mert a pénznek nincs akkora értéke, mint a személyiségünknek a pénz csak segíti a megélhetést, jobb élet teret ad és szórakozásokat biztosít semmi többet. A másik, ha komolyodik a kapcsolat úgyis közös kasszánk lesz, jobb esetben persze. Harmadrészt meg az az állapot idővel lehet változna a nő elveszítheti munkahelyét később lehet nem lesz olyan jó munkahelye, míg a párját előléptetik és kétszer annyit vihet haza, mint azelőtt. Szerintem se a férfinak se a nőnek nem kéne ebből problémát csinálniuk, mert sok minden csak egy állapot és az igazi értékeket kell nézni.
2015. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Én szerencsére elmondhatom, hogy mindig elég jól kerestem, de az hogy egy nö többet keressen nálam az számomra maximálisan kizáró ok egy párkapcsolatban. Nyugat-európai egyetemen végeztem, négy nyelven beszélek és vezetö állasban dolgozok szintén Nyugat-Eurpópában. Mindezt nem felvágásból írom le, hanem hogy a félreértések elkerülése végett nehogy valaki azzal érveljen, hogy biztosan valami isten háta mögötti faluból jövök, ahol még a 19. században megállt az idö vagy hogy biztosan alacsony végzettségü maradi alak vagyok. Egy egészséges párkapcsolatban a férfié a vezetö szerep és a férfi a nö biztos anyagi támasza. A nö dolga a fözés és a gyerekek nevelése. Természetesen a nöknek is szüksége van szellemi tevékenység kifejtésére, de ennek célja normális esetben az intellektuális érdeklödés kielégítése, nem pedig a pénz kereset.
2016. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!