Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire igaz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire igaz, hogy elgondolkoztok, ha a visszautasított pasi megbántódik?

Figyelt kérdés

Mint mondjuk ezen a képen:


[link]


elzavarta, majd miután elballagot, akkor kapott észbe. Ez mennyire fordul elő nálatok? Hallottam már néhány ilyen esetet amúgy


2015. dec. 7. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igaz, normális nők nem élvezik a másik szenvedésèt.N
2015. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodtam, egyértelmû, hogy rosszul esik a visszautasítás én tapasztaltam ezért vigyáztam mindog, hogy a lehetõ legkevésbé bántasm meg a fiúkat.
2015. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb embernek rosszulesik a visszautasítás és valamennyire megbántódnak. Ezen nincs mit gondolkozni, ez természetes.

Persze előfordulhat, hogy valaki az első pillanatban visszautasítja a másikat, aztán meggondolja magát, de ehhez a megbántódásnak semmi köze. Csak az illető rájön, hogy elhamarkodottan döntött.

2015. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Manapság és nem tini korban ez nem jellemző. Az emberek többsége gondolkodik. Én azt mondom, az elküldöm, de visszahívom abból adódik, hogy nem talált jobban. Szamárháton is könnyebb megtenni a távolságot, mint gyalog, ha elfutott a ló.
2015. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagyok abban a korban, hogy elhamarkodottan döntsek. Ha visszautasítok valakit, azt komolyan úgy is gondolom, és nem táncolok vissza. Igyekszem persze nem megbántani a másikat (feltéve, ha ő is normális módon próbálkozik, és nem a tahó vagy levakarhatatlan stílust adja elő), de azt nem tudom elkerülni, hogy rossz legyen a másiknak, mert a visszautasítás csak akkor nem fáj valakinek, ha eleve nem komoly kapcsolat céljából ismerkedik, hanem csak ágyra megy...
2015. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után láttam a srácon, hogy nagyon oda volt, szörnyen éreztem magam. Aznap végig bőgtem, mert sajnáltam szegényt, mert még facebookon írt és nagyon sajnáltatta magát(Nem reagáltam rá.). De szerencsére ott volt a remek bátyám, aki figyelmeztetett, hogy vegyem be a dolgot. Pár nap múlva jöttek a "minden nő k------va" videók. Azóta megtanultam a leckét, sajnálni sajnálom azt akit elutasítok, de meg sem próbálok visszamenni.

Persze ez csak az én tanulságom és véleményem.

2015. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kép nem arról szól, hogy a visszautasítás után elgondolkodott,hanem, hogy a lány milyen okból utasította vissza: nem mert megnyílni a fiúnak. Azért "dobta" utána a kulcsot. De mindegy is.

Nem gondolom, hogy el kéne utána gondolkodnom, mert senkit sem bántóan utasítok el. Engem is utasítottak már el és én sem bántódtam meg. Ha normálisan utasítom vissza és megbántódik, az nekem érzelmi zsarolás gyanús.

2015. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De szerencsére ott volt a remek bátyám, aki figyelmeztetett, hogy NE(!!!)vegyem be a dolgot.


Bocsi, elírtam, de gondolom érthető volt így is. 6-os voltam.

2015. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!