Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hazudnak az emberek azoknak akiket allitolag szeretnek?

Figyelt kérdés

7 eve ismerem a baratomat es lassan 7 honapja leszunk egyutt. Mindig is eros kotelek volt koztunk es tobbet ereztunk egymas irant mint baratsag. En elmentem kulfoldre ez ido alatt 4 evet eltem kint de kozben is tartottuk a kapcsolatot minden nap beszeltunk.

7 evvel ezelott egyszer mar elarult. Rabiztam egy nagyon szemelyes dolgot es o ezt elmondta masoknak... Visszahallottam h eleg sokan tudnak rola. De ujra megbiztam benne es miatta feladtam a kulfoldi eletem amit nagyon szerettem es sokat dolgoztam h elerjem a celjaim es haza koltoztem.. Ismet atvert ahogy ez lenni szokott.. Es ujra es ujra a szemembe hazudott.

Keptelen vagyok bizni benne. Most nagyon probalkozik h rendbe hozzon mindent rengetegszer bocsanatot kert. Ki mit tenni ilyen helyzetben? Meg egy utolso esely adna vagy szakitana?

23/L


2015. dec. 8. 02:08
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én az elsõ átnbaszásnáál kiadtam volna az útját. Ne mérgezd Magad ilyen emberrel. Keress egy értelmes férfit aki szeret majd és aki nem ver át!
2015. dec. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Van olyan,hogy hazudunk egy szerettünknek, mert muszáj, ezt hívják kegyes hazugságnak,de itt nem erről van szó.

Ez az ember nem tisztel téged,többször elárult, szerintem nem is szeret.

A tettei ezt bizonyítják.

Mondjuk lehet egy semmirekellő link alak is,akinek a hazugság alap,napi szintű.

Mindegy.

A lényeg, minél előbb add ki az útját, különben újra és újra csalódást fog okozni neked,és egyre jobban szenvedni fogsz.

2015. dec. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Mély levegő, és szakítanék. Tudom, nyakunkon a karácsony, a szilveszter, ilyenkor nagyon rossz egyedül lenni, de esélyt nem adnék neki.
2015. dec. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kinn maradtam volna és keresek egg tended pasit. Idekinn még van)!:) Magyar úgyis kihasználja, átveri a rendes lányokat.
2015. dec. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt olyan pasim, aki folyton hazudozott nekem, piti dolgokban is. 4 évet pazaroltam rá pedig már az elején kiderült.

Nem fog változni (legalábbis érted nem). Azt döntsd el, hogy tudsz-e ezzel élni. Én mindig hitegettem magam, reménykedtem, hogy megváltozik. Nem így lett.

Életem egyik legjobb döntése volt a szakítás, ha nehéz is volt.

Tehát én a helyedben kihajítanám, és megpróbálnám újrakezdeni külföldön. Ha már 4 évig kint voltál, akkor nem olyan nehéz újra kimenni,ráadásul szerettél is ott lenni...

2015. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Itt is arrol van szo h 2 olyan dologban hazudott amit siman meg lehetett volna beszelni szepen tehat nem is ertettem h miert kellett... A harmadik dolog az mar olyan h ha tudok rola nem jovok haza... Es mi nem lennenk egyutt. Ezert is titkolta el es hazudott mert tudta jol h ez lenne belole. Es ezert is faj h kepes volt erre mert en a 4 ev alatt felepitett eletemet hagytam ott erte es tudta h ez mennyire fontos nekem. A kedvencem az ilyenkor h "de ezeken kivul masba nem hazudtam neked" :D

6 evet vart ram es most tenyleg mindent meg tesz h higyjek neki de felek h mikor jon az ujabb hazugsag

2015. dec. 8. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Lesz újabb hazugság, pont azért, mert látja, hogy nincs semmi következménye - megbocsájtasz.
2015. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megértelek... 4 szerelmem volt eddig, mind a hátamba döfte a kést. bár talán furán hangzik, de tényleg szeretett mind a 4. különböző modokon tették, mind a 4 más sztori. sosem csaltak meg, szerettek, csak magukat jobban.. ilyen az ember. ők akkor ennyit tudtak, ennyire voltak képesek, ennyi volt az érzelmi intelligenciájuk. hozzáteszem, kettőnél én is ugyanezt tettem öntudatlanul. nem birtam elviselni terhet, amit rám raktak és öntudatlanul ezt tudtam csak reagálni a helyzetekre. nekem sem volt elég magas szinten az EQ-m.. a négyből egyet a mai napig szeretek. örök terhet rakott a vállamra, én is az övére :( valoban az lenne a legbölcsebb, ha kiraknád. de ha nem tudod megtenni, akkor állitsd végérvényes ávlasztás elé, hogy többet ne legyen ilyen.
2016. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!