Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi bajom lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi bajom lehet? Nem bírom ezt az érzést elviselni 20/L

Figyelt kérdés
a barátommal fél éve vagyok együtt, nagyon szeretem őt, nem bírnám ki ha elveszíteném... de mégis néha elfog egy bizonytalanság érzés mint most is...ilyenkor mintha nem éreznék iránta semmit... de ez az érzés utána el szokott múlni és rájövök hogy szeretem.. csak félek hogy egyszer így maradok. pl van hogy jobban szeretem őt magamnál is, elképesztő bizalmat és szeretetet érzek, tökéletességet, máskor viszont a szexet se élvezem úgy, mert mintha kiüresednék érzelmileg. közben mégis utálom magam amiért nem érzek semmit a szerelmem iránt. mert tudom hogy amúgy mennyire szeretem.... bocsi ha kicsit zavaros volt de nekem is az :(
2015. dec. 8. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet. :/

Ne okold emiatt magad....

2015. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szereted őt igazán, csak el akarod hitetni magaddal. A test és a lélek nem hazudik.
2015. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán kibírnád ha elveszítenéd.
2015. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:
Egyszerű az egész.Nem szereted őt igazán.
2015. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!