Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet elviselni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselni azt, ha a szüleink elválnak? Hogyan lehet megkönnyíteni az érzést?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy
2012. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Minkettőjükkel, állandó,jó kapcsolatban maradsz. Nem tőled válnak el,csak egymástól.
2012. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a szüleid tudják a legjobban megkönnyíteni a dolgot. Ahogy írták előttem is, nem tőled fognak elválni. Téged ugyanúgy szeretnek majd, mind azelőtt. Remélhetőleg nem fogják egymást szidni a jelenlétedben, ha mégis, kérd meg őket, hogy ne tegyék, mert mindkettőjüket szereted.


Gondolj arra, hogy ez mennyivel jobb lesz mind a kettőjüknek. Mikor nekem elváltak a szüleim, először nyilván szomorú voltam, de mára már látom, hogy jobb így. Édesanyámat nem is ismertem szinte a válás előtt, mert apám munkanélküli volt, szegény anyukám meg annyit dolgozott, hogy alig láttam. Mikor elváltak, anyával mentünk, és azóta a legjobb barátnők vagyunk.

Sajnos apukámmal nem tartom a kapcsolatot... kicsit furcsán fogta fel a válás dolgot és eldöntötte hogy az ellenségei vagyunk. Viszont azt még így is látom, hogy mindketten boldogabbak így, mint együtt voltak. :)

2012. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem 6 éves koromban váltak el a szüleim.Semmit nem értettem az egészből, jobb is volt így.Akkor anyuval és apuval is ugyanúgy bántam nem értettem semmit.De később amikor megértettem hogy apu elhagyta anyát egy közönséges, primitív nőért anyu mellé álltam, már nem is tartom a kapcsolatot a biológiai apámmal.Az a baj hogyha a szüleid haraggal válnak el idővel hiába próbálsz, nem tudsz pártatlan maradni...
2012. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
és igen, a szövegembe 4x használtam az értettem szót..:D
2012. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Sajnos, nem ismertek a körülmények. Hány éves vagy, fiú, vagy lány, békésen váltak-e vagy háborúval? Ezek mind befolyásolják. De az a legfontosabb, hogy NEM TE TEHETSZ RÓLA!!! Ez az ő bizniszük. Remélem, nem kényszerülsz állást foglalni ebben a helyzetben, mert az semmiképp sem jó. Nagyon jó volna, ha volnának igaz barátaid, ők sokat segíthetnek. Még az is jó lehet, ha van jófej tanárod, akivel esetleg dumálhatsz, vagy szomszéd, vagy bárki. Ne zárkózz magadba!! Az is lehet, rájössz, hogy ez a legjobb, ami történhetett, mert még az elvált státusz is jobb, mintha otthon gyilkolnák egymást. Így volt ez az én szüleimmel is, sőt ők kb. 40 évig nem is beszéltek egymással, de azóta kibékültek, megbeszélték, hogy egymással nem tudtak volna élni. Én is elváltam (2* is), a gyermekeim apjával napi jó kapcsolatban vagyunk. Úgy gondolom, ez kulturáltság kérdése. Ha a válás nyugvópontra jut, remélem megnyugszol Te is. Én mindenesetre ezt kívánom Neked!!
2012. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is jobb a valas, mint puskaporos hordon elni hosszu evekig. Azert en mentem amig lehet, kisgyerek nagy osszetarto ero. Kitartast es kulturalt valast kivanok neked es a szuleidnek. Nincs vege a vilagnak, tul fogod elni. Es szeresd oket, ok is szeretnek!
2012. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!