Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek el ha a párotok hirtelen szakit veletek de még mindig szereted?

Figyelt kérdés

Én külföldön tartozkodok sokat,a párom szakitott.

Azt mondta mielött kijöttem hogy mindig mellettem áll.

Hirtelen jött ez az egész igy karácsony tájékán.

Valószínű talált valaki mást,nekem meg össze törte a szivemet.


2015. dec. 14. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi csak 1-2 hónapig fog fájni ha szerencséd van.
2015. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ezzel már úgysem tudok mit tenni, ha szakítani akar szakítson. Nem keresném ezek után. Szar lesz, majd egy ideig, de igyekeznék elfoglalni magam, hogy ne folyton erre gondoljak.
2015. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát azért valami magyarázatot adhatott volna. Mi az hogy csak hirtelen szakít? Mióta voltatok együtt? Ha komoly volt a kapcsolat, együtt terveztetek, egy magyarázattal tartozik, "ennyi" tisztelet kijárna neked. De ezek szerint egy mocsok volt. Pláne, hogy így karácsony előtt. Azért megvárhatta volna, míg lemegy a karácsony, de hát a görény emberek már csak ilyenek.


Ha semmit nem mond, csak hogy szakít és ennyi, akkor körülbelül ilyen szinten kell kezelni ezt a valakit is. Nehéz lesz, de fel kell állnod a padlóról, ha újra boldog akarsz lenni. Összeszeded magad, saját magadra koncentrálsz és egy JOBB jövőt, újabb célokat tűzöl ki magad elé (lefogyok, munkára jobban összpontosítok, többet törődök a kinézetemmel, fejlesztem magam stb), és ezek segíthetnek minél hamarabb túllendülni. És ha egy darabig még fájni is fog, ahogy telik az idő, és amint egyre eredményesebb leszel a céljaid elérésében, azon kapod magad, hogy már is itt van egy új ember, aki meg szeretne ismerni téged és az életed része szeretne lenni. Amint összekapod magad, rögtön jelentkezni fog, valaki sokkal jobb. :)


Kívánom hogy minél hamarabb túl tudj lendülni a fájdalmon!!!

2015. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólás

Köszi.Bizom én is hogy jobb lesz.

2015. dec. 14. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Több mint fél éve szakított én még mindíg vele álmodok és utána vágyakozok. Azt mondják majd elmúlik (: 20/L
2015. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy ennyit ért, ez az ő saját szegénységi bizonyítványa. Nem lesz egyszerű elfelejteni, de talán így egy fokkal könnyebb, hogy ilyen gerinctelen módon szakított. Kitartás, ettől már csak jobb lesz minden :)
2015. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság,én se tartom magam egy top modellnek de nem is tartanak csúnya nőnek de hogy egy ilyen randa nővel hogy tudott össze feküdni.Tényleg az ő szegénységi bizonyítványa.

Hát én most már röhögök rajta.Milyen igénytelen fogatlan öreg és agyilag is toppon van a csaj.

2015. dec. 17. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!