Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ismerősötök, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősötök, aki interneten casanovának adja ki magát, élőben meg nem tud teljesíteni, mesélnétek róla, mire jó ez?

Figyelt kérdés
A pasi 31 éves, és még nem volt komoly kapcsolata, mert szexuális problémái vannak, minden nővel csak egyszer "fekszik le", és azonnal továbbáll, mielőtt még kiderülne, hogy mi is az igazság, vagy pedig le sem fekszik velük, de amikor jönne a nagy pillanat, akkor gyorsan meggondolja magát, hogy neki ez nem megy, és kifogásokat keres.
2015. dec. 14. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2015. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán nem direkt csinálja. Szeretne párkapcsolatot és próbálkozik, csak még nem találta meg azt a nőt, akivel ezt meg tudná beszélni.
2015. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt. egy nő aki állandóan a szexről beszélt, hogy ő így meg úgy, és sokszor, és nagyon, na mondom gyere. Megbeszéltük a randit, felmentünk hozzá.... hát életemben nem láttam még olyan hideg,rideg, érzéketlen nőt. Feküdt mint egy darab fa, hangja nem volt, nulla volt minden értelemben. Nem tudom mire jó ez, gondolom így akarja kompenzálni a hiányosságait, és a gyengeségeit.
2015. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!