Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha hónapokig összejárn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha hónapokig összejárnátok valakivel, majd megtudnátok, hogy a srác csak gyógyszerrel tudott teljesíteni az ágyban akkor mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Romlanának a szemetekben az addigi élmények? Azt éreznétek, hogy nem ő kívánt, csak a gyógyszer dolgozott benne?

Vagy megértőek lennétek és díjaznátok az őszinteségét? Milyen érzések dominálnának bennetek?


2014. aug. 1. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg kiakadnék, de utána lenyugodnék és rájönnék, hogy nem számít
2014. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem számít"

Szerintem számít mert azért bammmeg nem mindegy hogy azért izgul be mert kíván téged vagy azért mert gyógyszerezik.

Nekem fontos hogy én elégítsem ki és ne a gyóyszerek. Ez egyfajta önbizalom is.

De ha nem tehet róla a srác akkor ez van, elfogadnám. Hiszen senki sem tökéletes!

2014. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Dobnám, az tuti.
2014. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért dobnád?
2014. aug. 3. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább az egészségéért aggódnék. Mert az, hogy gyógyszert vett be, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy engem nem kíván, hanem azt is jelentheti, hogy az erekcióval vannak bajai. Azt díjaznám, hogy őszinte volt, de utánajárnék, a rendszeres gyógyszerezéstől milyen baja lehet (mert ez tudom, hogy felszínes, de olyan emberrel nem jönnék össze, akiről a megismerkedés után röviddel tudom, hogy van esély rá, hogy alig van neki hátra).
2016. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!