Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tényleg nem igénylik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem igénylik a lelkizést? Ti mit gondoltok? Férfiak és nők véleményére egyaránt kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Alapvetően nyilván mindenki más, viszont őszintén szólva én elég érzékeny, lelkis nő vagyok.

Nálam alapvető dolog, hogyha probléma van, azt megbeszélem a másikkal. Nem hisztizek, nem veszekszek, hanem szépen leülünk, mindenki elmondja a saját kis véleményét, aztán szépen továbblépünk- együtt.


Ismerkedek most egy sráccal, és neki köszönhetően merült fel bennem a kérdés, merthogy Ő azt mondja, én túl sokat lelkizek és "érzelgős" vagyok.

Ő ehhez nincs hozzászokva, nem is nagyon tudja kifejezni az érzéseit, állítása szerint fontos vagyok neki, de az esetek többségében ebből semmit nem érzek. (Ez csak mellékes volt.)


Ami a lényeg, hogy volt egy olyan mondata tegnap, hogy aki igazi férfi, az határozott és nem szeret lelkizni, nem is igényli ezt. Ezen nagyon elgondolkodtam.. talán tényleg így lenne? Én ilyen férfival még nem találkoztam, nem ehhez vagyok szokva..

Nem tudom, hogy az Ő érzelmi intelligenciája nem elég fejlett, vagy az én gondolkodásmódommal van e a probléma, ugyanis elég fiatal vagyok még és nem is rendelkezek olyan sok tapasztalattal.


Ti mit gondoltok erről?



2015. dec. 15. 22:10
1 2
 11/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én igénylem a lelkizést, de inkább úgy mondanám, hogy magas az érzelmi intelligenciám. De ez tényleg olyan, hogy embere válogatja, te most egy ilyen srácot fogtál ki. Ez nem jelenti, hogy a te gondolkodásmódoddal lenne hiba, inkább a kettőtök gondolkodásmódja nem passzol. Persze szerintem az a helyesebb, ha egy férfi is ki tudja fejezni magát, én például elég sokat szoktam ilyen dolgokról beszélni. Ennek ellenére őt sem hibáztatom, ilyen ember, és kész.
2015. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igénylik a férfiak is, de személyfüggő, hogy ki mennyire és szerintem nagyon lényeges szempont a bizalom mert ez elengedhetetlen hozzá. Azt írtad, hogy még csak ismerkedtek, ilyenkor még egyik fél sem szokott annyira lelkizni meg érzelgősködni. Nekem lányként sem menne, hogy teljesen megnyíljak és a legbelsőbb érzéseimet és gondolataimat, titkaimat megosszam egy viszonylag alig ismert emberrel, akivel még csak alakulóban vannak a dolgok. Nem tartom jó ötletnek, hogy egyből kiadjuk magunkat. Szóval kell a férfiaknak is lelkizés, de kapcsolatban.
2015. dec. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nagyon is igénylem, csak kevés személy van, akivel komolyabban lehet beszélni ilyenekről. Így inkább próbálom magamban tartani a dolgokat.

Határozottak meg nem nagyon tudunk addig lenni, míg lelkileg is nem vagyunk a toppon. Legalábbis én úgy érzem.

Szerintem mindenkinek szüksége lenne egy lelki társra, akivel összhangban van.

Persze gondolom nem arról szól egy ilyen kapcsolat sem, hogy állandóan elárasztjuk a másikat a mi kis lelkünk "hülyeségeivel"... Végül is meg kell találni az aranyközép utat mindenben.

2015. dec. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi is lehet lelkizős, az én férjem is eléggé lelkis típus, bár azért annyira nem, mint egy nő. Viszont a helyedben azon elgondolkodnék, hogy akarok-e bármit is ettől a pasitól, ha már a legelején kiderül, hogy ilyen téren teljesen más, mint te vagy. Ha nem lelkizős típus, ez később zavarni fog és érzéketlennek fog tűnni a szemedben. Nekem az első férjem volt rendkívül gyakorlatias, semmi érzelmesség nem szorult belé. Többek között ez volt, ami meg is mérgezte a kapcsolatunkat, sosem éreztem magam fontosnak mellette.
2015. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12. Na pont hogy ilyen pasi nem kéne sosem, mint amit te ide leírtál!
2015. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nagyon igényli és én ennek örülök is, mert nem kell találgatnom, hogy mi zajlik benne éppen, nem hagy ki az életéből. Szerintem ahhoz kell igazán erő és bátorság, hogy felvállaljuk önmagunkat a társunk előtt...
2015. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!