Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Honnan tudhatnam meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Honnan tudhatnam meg? Surgos!

Figyelt kérdés
Nos, van egy nagyon jo baratom, fiu, es en tobbet erzek iranta, mint baratsag...honnan tudhatnam meg, hogy o mit erez irantam?(18/L, 18/F)
2010. márc. 23. 14:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
úúúúúú talán megkérdezed?:-o
2010. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

nem merem....

nagyon jol megvagyunk, o a legjobb baratom, es azt hiszem, hogy ez kolcsonos....

de nem akarom tonkretenni ezt a baratsagot, csak azert, mert szerelmet erzek iranta....tul fontos nekem, es nagyon felek, hogy ha rakerdezek, elveszitem...valami otlet?

2010. márc. 23. 15:00
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Dedós módszer, de kérd meg egy közös ismerősödet, hogy puhatolja ki...
2010. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy senkinek nem beszel a szerelmi eleterol....nekem is alig mond el par dolgot...kozos ismeroseink pedig az osztalytarsaink...
2010. márc. 23. 15:10
 5/22 anonim ***** válasza:
húú... szerintem is kérdezd meg... de ne vallj neki szerelmet, mert ha ő nem szeret úgy akkor megijedhet... szerintem csak mondj neki valami olyat hogy régóta ismeritek egymást és hogy talán megérne egy próbát... remélem tudtam segíteni :)
2010. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nemtudom...ha ti szerelmesek vagytok egy lanyba, hogyan viselkedtek vele szemben?...egyaltalan megvaltozik a viselkedesetek?
2010. márc. 23. 15:21
 7/22 anonim ***** válasza:
igen,általában hülyeségeket beszélek,és amikor beszélünk nem nézek a szemébe.
2010. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
barátságnál az egyik fél mindig többet érez a másiknál. adj egy puszit a szájára, és nézz mélyen a szemébe, nézd meg h reagál.. és akk bevallod neki h mivan..és beszélgettek róla...
2010. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem merek....az a baj, hogy mikor ilyesmire kerul a sor, teljesen elbizonytalanodok....milyen jeleket adtok egy lanynak, ha szerelmesek vagytok?
2010. márc. 23. 15:27
 10/22 anonim ***** válasza:
Jöjjetek össze nagyobb baráti társasággal és üvegezzetek. Kérd meg a többi havert, hogy tőle kérdezzék azt, hogy szerelmes/tetszik-e neki valamelyik teremben lévő ismerőse!
2010. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!