Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem írok megbízni benne?

Figyelt kérdés
Előző kapcsolatomból adódoan képtelen vagyok megbízni a barátomba. Most is csak néztem a profilképét a facen, és egy csaj irt alá.... Egyből rosszra gondolok, de nem merem neki mondani
2015. dec. 16. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne írj!
2015. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
félreírtam bírok
2015. dec. 16. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne bírj!
2015. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Előbb inkább az önbizalom hiányodat és a benned kialakult komplexust tedd rendbe.

Utána mondd meg a pasidnak, hogy ezzel küzdesz, különben tönkre fogod vágni a kapcsolatodat.


A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg benne.

Nézd meg ezt az előadást, remélem segít neked:

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2015. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy hosszabb folyamat, nem megy egyik napról a másikra. Az pedig a másik dolog, hogy jobb, ha erről megpróbálsz minél őszintébben beszélni a barátoddal, bár egy idő után úgyse fogod tudni letagadni a féltékenységedet, és levágja majd. Talán így ő is kicsit többet foglalkozna azzal, hogy hangsúlyozza, mennyire szeret, és hogy nem kéne neki más rajtad kívül, ezzel elősegítve ezt a folyamatot.
2015. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Mindig ezt a Cernust posztolgatják! Neked segített vmit előző?

2015. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:

#4 jól mondja.

Az előttem szólónak: nekem pl. rengeteget segített a könyvei és az előadásai alapján. Tulajdonképpen ez volt az alapja annak, hogy talpraálltam, visszajöttem egy elég húzós helyzetből (amiről persze én tehettem, hogy belesüppedtem). Mindennemű változás és "tanítás" csak akkor működik, ha valaki nyitott rá, és kész szembenézni a saját hibáival a hárítás helyett.

2015. dec. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6


Nem véletlenül posztolgatják egyébként. Ha te is legalább egyszer megnéznéd, akkor rájöhetnél, hogy nagyon hasznos. Ajánlom neked is a figyelmedbe.

2015. dec. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!