Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez tényleg cuki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg cuki meg vicces?

Figyelt kérdés

Megkértem a barátom, hogy adjunk egymásnak valami vicces becenevet, ami először eszünkbe jut a másikról.

Erre én azt adtam neki, hogy "dagi", mert sokat edz és sokat eszik, és olya mackós lett, és mindig ezen viccelődünk, ő meg azt adta nekem, hogy "retexisz" vagy "szörnyella" ... jó, oké piti dolog. De szerintetek ez vicces? Hogy valakinek ez jut először eszébe a barátnőjéről? Mostanában sokat veszekszünk, de jól elvagyunk. Szerintem ez azért elég sértő. Azonnal elsírtam rajta magam, erre összekaptunk, hogy ő csak viccelni akart.


Nem tudom, ki akar egy olyan barátnő lenni, akinek a barátjának az jut elsőnek eszébe a barátnőjéről, hogy szörnyella meg retexisz....?


Szerintetek? Ti örülnétek, ha ez juta először eszébe rólatok a barátotoknak?



2015. dec. 17. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jajj anyám borogass... Hát a tied se kevésbé sértő, bármilyen szépen is próbáltad itt tálalni. Egyébként meg te kérdezted, válaszolt, fogadd el. Sőt, duzzogás helyett inkább gondolkodj rajta kicsit, hogy lehetnél kevésbé hisztis.
2015. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

ha te lennél a dagi akkor azért sírnál :D


22F

2015. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem tálalni próbáltam a kettő teljesen más. Ő is szokta magát daginak hívni a másik viszont egy masszív negatív vélemény. Tudom, hogy el kéne rajta gondolkoznom. nem is ez a lényeg, nem ismeritek a kapcsolatunk. Csak a kérdés, hogy ez tényleg veheti valaki viccnek?
2015. dec. 17. 14:11
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Daginak nevezed a barátodat és te akadsz ki a szörnyella miatt? Te nem vagy ép...
2015. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem ,h ez lesz a legnagyobb bajod az életben! Szerinted a dagin nem sértődhetett volna meg a pasid ennyi erővel? Legyél lazább mert az ilyen hisztis lányokat hosszútávon nehéz elviselni!
2015. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sokkal szolidabb. Ha törpének vagy daginak hív, az egész más. Mert hívhat daginak a 170 cm /50 kilómmal, szval az akár még vicces is lehet. Mert nem vagyok dagi, mint ahogy ő se az, hiszen ki van gyúrva.
2015. dec. 17. 14:12
 7/21 anonim ***** válasza:
Ilyen logikával akkor te szörnyellának tartod magad?
2015. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet , mert nekem is szokott olyat mondani hogy csacsikám , hiszti királynőm... nem pukkadok meg tök gyerekes ezen megsértődni
2015. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen. Sokszor nem tudom magamat elviselni. De ez nem csak az én hibám. Sose voltam ilyen érzékeny minta milyen utóbbi időkben vagyok, sose pattan el nálam olyan gyorsan a húr mint mostanában. Nem tudtok a kapcsolatunkról semmit. ÚGy érzem megvan az oka mindennek. Nyilván csak az esik rosszul, amiben van igazság, de nem vártam, hogy a szememre is hányja. Mert ennek viccesnek kéne lennie, és jó hangulatúnak, de eben volt valami belső él.
2015. dec. 17. 14:17
 10/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van. Biztos sok lány örülne neki a nehéz, stresszes időszakaiban ha a barátja Szörnyellának becézi.
2015. dec. 17. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!