Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi ilyen undoritó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen undoritó? Mi a vicces ebben?

Figyelt kérdés

Párom. 30 éves,az ember azt gondolnã hogy felnött férfi,de elég gyerekes.

Gyakran pukizik mellettem,oké ez természetes,de az nem hogy 20percig röhög rajta...


Ne értsetek félre én is szoktam,meg 2bratyó mellett nöttem fel,tehât nem vagyok egy mintadarab nö létemre,de nekem ez sokszor undoritó


Meg a haverokkal is a puki meg a wc.zés a téma.

Pl. Van olyan kollegája,akivel erröl beszélgetnek chaten...meg irogatjáj meg küldik egymásnak hogy limlyet csinál és párom percekig ezen röhög....pfff...


Plusz párim a haveroktol névnapjára kapott 1karton tejet,mert az akkora poén hogy attol sokat lehet fingani...


Istenem,minden férfi ilyen gyerekes??


Én ezekben nem találok semmi vicceset.


2015. ápr. 23. 14:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
30%

Bocsi, pasi vagyok

Es szerintem is vicces :-D

2015. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
nem, összefügg az iskolázottsággal
2015. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez ilyen férfi dolog, bele kell ebbe törődni és nem foglalkozni vele. Van aki kinövi, de az ilyesmi vicces marad még utána is, hogy aktívan nem poénkodik vele :P
2015. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Ez az o dolguk, neked is van biztos olyan dolgod amit nem 100%-ig toleral a parod.

Addig orulj neki amig nem a te tarsasagodba csinalna vagy idegenek elott :)

2015. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Szép kultúr kör 😃 tényleg gyerekes... Megnyugtatlak nem nem minden pasi ilyen csak a debilek
2015. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
látszik hogy nem lett meg nevelve ez nem férfi ha nem 1 nagy gyerek kb 13 évesen nevettünk ilyeneken
2015. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bence_ ***** válasza:
84%

Gyerekes.

5 éves gyerekek van ezen a szinten.

Neki vicces ha az orrom alá fingik.

Ilyenkor fapofával nézem.

Szóval ezt kb húszon pár éve kinöhette volna.

2015. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

nekem sem vicces,sosem értettem.

De te sem vagy sokkal értelmesebb ide írod hogy mindenki egy idióta e mint a barátod.

2015. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 qqqxxx ***** válasza:
A masodik ratapintott a lenyegre.
2015. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én párom is 29 éves, ő is szokott pukizni, nem is túl gyengéden, de nem nevet rajta, hála az égnek. Sőt, eddig csak akkor nevetett rajta, mikor akkorát pukizott, hogy felriadtam tőle. De gondolom ott sem a pukin volt a hangsúly.


Szerintem kevesebb olyan érett, felnőtt férfi van, aki ezt viccesnek találja, aktívan poénkodik rajta, mint aki nem. Vagy csak az én környezetemben nem ilyenek a férfiak, de ez esetben nagyonis hálás vagyok a kialakult helyzetért.

2015. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!