Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » , , nem akarok ilyen férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , nem akarok ilyen férfival élni mint te, , ti mit lépnétek?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párommal de nekem nem annyira megfelelő ez a hely, illetve drága az albérlet is .

Ma felhoztam neki, hogy egy év után amint lejár a szerződés el költözhetnénk máshova , ami olcsóbb , szebb stb ..

Megint , mint mindig az van, hogy az ő akarata kell érvényesüljön . Közölte, hogy ő nem hajlandó bejárni a munkahelyére ( en minden nap négy órakor kelek reggel , hogy 7 re beérjek ) . Illetve közölte, hogy nem akar erről beszélni ..

Mondtam neki, hogy azt látom, hogy nem akar áldozatokat hozni ezért a kapcsolatert .. Ordított, és ilyet szólt :


,, nem fogok áldozatokat hozni ezért a szar kapcsolatért, gyűlölök veled élni , nekem nem kell egy ilyen férfi mint te "


Aztán jött azzal, hogy nem így gondolta, meg hogy a sógorát látja bennem, aki elhagyta a nővérét stb ..


Mióta itt lakunk nekem nincs pénzem annyira drága minden , nem fekszik le velem csak heti 1x van hogy havi 1x .. Ha szólok érte akkor az van, hogy keressek mást , ha nem tetszik neki egy téma amiről beszélni akarok akkor en öt hergelem .. Stb stb ..


Lényeg hogy az ő akarata mindig érvényesüljön mert ha nem akkor en öt hergelem illetve en keressek mást .. Szemernyit sem látom , hogy ő tenne bármit is . Ha ezt elmondom neki akkor jön azzal , hogy nagyon sokat valtozott es nem tudom milyen volt régen , hogy minden barátjával úgy beszélt mint egy kutyával es velem nem , meg mindenre az a válasza hogy ,, ilyen vagyok , ha kellek kelljen így "


6 hónapos kapcs. 24/F 23/n ... Mit kene csináljak ?? Érvényesítsem az akaratom es ne is érdekeljen ??


2015. dec. 17. 14:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ti minek vagytok együtt? Úgy őszintén....?
2015. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta az egyőszintét, nem?

Nem akar veled lenni, gyűlöl veled élni, szar a kapcsolat... Ezt nem lehet megmagyarázni egy nem úgy gondoltam-mal...

2015. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

6 honapos kapcsolatban mar az elejen ugy kezel, mint egy labtorlot, nem tudom mire szamitasz ezek utan.. Megis mi az istenert vagy vele??


Hagyd ott a francba az alberletevel egyutt, es orulj, hogy ilyen hamar rajottel, kivel is van valojaban dolgod.

2015. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Két dolog:

1. Hagyd ott a pcsába!

2. Ezekből a "keress mást" beszólásokból az jön le, hogy pontosan tudja, hogy nem mered otthagyni és bármit megengedhet magának. Úgyhogy 2: Hagyd ott a pcsába!

2015. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Vagy te szakítasz vele most vagy megvárod amíg talál mást és kidob! Ragadd meg a tökeid és légy férfi, nekem nincs kapcsolatom de többet szexelek mint te... Az meg ,h így beszél elfogadhatatlan! Én a helyedben amikor azt mondja megint ,h "akkor keress mást" azt mondanám ,h "oké" összepakolnék és eljönnék! Túlságosan nyeregben érzi magát!!
2015. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást.
2015. dec. 17. 14:35
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is lépj le. Ha nem tetszik neki, bekaphatja.
2015. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Bejött , hogy miert tettem neki szívességet ezek után (leugrottam tojás ért neki) , mondom mert nem vagyok sz..r ember . Eredeti szeretsz ? Mondom igen . Meg hogy ne haragudjak . Mondtam neki, ez nem nem így működik es nem érdekel mert kimondta amit kimondott .. Erre kiment , majd megkérdeztem tőle , hogy miert érzi magát nyeregben . Erre neki állt feljebb , hogy megint ő a hibás
2015. dec. 17. 14:46
 9/23 A kérdező kommentje:
Eredeti * erre kérdezi , csak kijavít a t9
2015. dec. 17. 14:46
 10/23 anonim ***** válasza:
huh, kicsit papucsnak tűnsz nekem. Hagyd ott, nem érdemel meg téged, most nem azért, de tényleg ne készíts magadnak egy életet tele szendvedéssel, mert mellette ez lenne.
2015. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!