Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután jött el az a pont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután jött el az a pont, hogy úgy érezted jobb lesz külön mint együtt? Mi történt? Megbántad később?

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor azon kaptam magam, hogy többet beszélgetek az anyjával, mint vele. Plusz elkezdtem érdeklődni más iránt. Nem bántam meg, teljesen egyértelmű volt, hogy semmi közünk egymáshoz.


Másik szitu: két kérdést tettem fel magamnak. Úgy élek, mint egy nyugdíjas öregasszony, a kapcsolatban semmi szex, csak folyamatos kritizálás? Vagy élem az életemet, akár mással, akár egyedül, lesz ami lesz? Nem bántam meg, semmi közünk nem volt egymáshoz.

2015. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Úgy élek, mint egy nyugdíjas öregasszony, a kapcsolatban semmi szex, csak folyamatos kritizálás?

Pont így érzem.

2015. dec. 20. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzed, akkor ne is gondolkodj tovább, mert elmúlik az életed. Egyedül is jobb, mint így élni.
2015. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor komolyan féltem, hogy megüt. 4 évig voltunk együtt, soha korábban eszembe sem jutott volna, hogy ilyet tesz. A kapcsolat haldoklott, de még renbe akartam hozni ez előtt. Egy semmiségen kaptunk össze, s a végén menekültem a saját lakásomból. A fél éjszakát a kocsimban töltöttem, bőgve, és várva, hogy elaludjon. El sem akartam hinni, hogy ez velünk történik. Reggel áthívtam néhány ismrőst, összepakoltam a cuccait, és felhívtam az anyját, hogy a fia még ma visszaköltözik hozzá.

Nem bántam meg, hogy nem vártam meg az első pofont. Több,mint egy évig próbált békülni,de nem volt esélye. Nem tudtam már rá ugyanúgy nézni, és nem tudtam volna valakivel az ágyamat és az életemet megosztani,akitől így féltem.

2015. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor megtalaltam a szexpartner regisztraciojat. Kozben meg gyakran visszautasitotta a szexet, mert faradt. Nalam alap minden nap a szex. Aznap elkoltoztettem: osszepakoltattam vrle a cuccait , athivtam a szuleim, neh eszebe jusson olyat elvinni, ami nem az ove. Aztan kesobb, amikor elkusertem befizettetni a buntetest a sajat kocsijara, akkor mondta, h azt hitte nekem van valakim, azert rugtam ki ilyen hirtelen megbeszeles nelkul. Nem volt senkim , csak elborult az agyam, h en becsuletesen kitartottam mellette a napi ismerkedesi lehetosegek ellenere.

Nem bantam meg. Azota boldog vagyok es minden nap szexelunk. Egesz mas ez a kapcsolat.

N

2015. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is sokszor így érzek, mint az egyik kommentelő és a kérdező. Nem tudom mikor telik be nálam a pohár, de egyszer be fog.
2015. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Amikor elkezdett más fiú érdekelni. Addig tűrtem a mindennapos(!) veszekedéseket több mint egy évig, meg azt, hogy alig van szex, nem ír vissza, nem keres magától és hogy utálja az életemet én meg az övét.
2015. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és természetesen én sem bántam meg! :)
2015. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor már minden egyes nap ment az idegtépő veszekedés és egymás marása, és eg percig nem tudtunk önmagunk lenni egymással, mert egyből kijöttek az elfojtott komplexusok és a konfliktusok. amikor szembenéztem vele, hogy semmit nem tud megadni nekem, amire vágyom, és hogy én se akarom neki megadni, amit ő szeretne. amikor azokra a balhékra gondoltam (pl. amikor ismét lerészegedett és megalázott), amikor végig szenvedtem legbelül, hogy nekem miért nem lehet boldog kapcsolatom.
2015. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!