Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Az eggyik fiú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az eggyik fiú az iskolámból nagyon be van rám indulva. Néha még a táskámat is hazaviszi a suliból. Már be is valotta hogy szeret, és én pedig szépen mondatam neki h. más tetszik, de nem tudom magamról levakarni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gázspre, sokkoló.
2010. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szeress bele te is
2010. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Élvezd a figyelmességét, amíg meg nem unja, esetleg légy követelőző.
2010. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Gázspray jó ötlet, de úgy fújd le, hogy csak ő lássa, és esetleg ha beköp, tagadd le, a gázsprayt meg rejtsd el úgy, hogy ha keresik se kapják meg. :D Ha a szép szóból nem ért... :-/


(Am a táskádat hazaviszi neked, vagy "elcsórja"? xD)

15/F

2010. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Akkor mondjad meg neki h imadod a gyerekeket es 3 even belul 3 gyereket akarsz, minnel hamarabb, es soha nem akarsz dolgozni, mert egy nonek a haztartas a dolga, a penzkereset a ferfi kotelessege. Mondjad meg neki, hogy alig varod, hogy vegre azt ehess amit akarsz es meghizhass, levagathasd a hajad 5 cm-re amit aztan bedeueroltatsz. Idegesit mar h tul sokat kell adni a kinezetedre, ezert varod a megallapodast, es amikor vegre elhagyhatod magad. He he. Ettol sztem rosszul lesz.
2010. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha már szépen mondtad neki, akkor most jön a csúnya. Ha az se válik be, akkor már mindegy a gyereknek, akkor tényleg jöhet a gázspray, stb, mert zaklat.
2010. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mér nem ölöd meg mindjárt egyből, gázspré, meg az anyátok retkes pi.csáját. hülyék. Nem tudom minek kell röhejt csinálni egy szerencsétlen hülyéből hogy megpróbál figyelmes lenni azzal aki tetszik neki. Remélem majd pofára esel te is 3x egymás után majd ha belezúgsz valakibe.
2010. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hogy lehettek ekkora parasztok? Tessék viszont szeretni? Mine kakarod lekoptatni? Mintha jogod lenne hozzá...főzöl, mosol, takarítassz, gyereket szülsz...örülj hogy kellessz valakinek. Nyomás gyereket szülni
2010. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Talán mert nem tetszik! Ha annyira okos vagy menny te és szülj gyereket annak akinek akarsz!
2010. jún. 11. 15:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha ennél durvábbat nem csinál, elég lenne várni, amíg bele nem fárad.
2010. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!