Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Az eggyik fiú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az eggyik fiú az iskolámból nagyon be van rám indulva. Néha még a táskámat is hazaviszi a suliból. Már be is valotta hogy szeret, és én pedig szépen mondatam neki h. más tetszik, de nem tudom magamról levakarni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 19:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
ne szövegelj vissza, hanem tedd amit mondtam. Idejössz kérdezni, kaptál választ. MEnjél szülni, meg takarítani. Mit keresel még itt? NYOMÁS
2010. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van visszautasítani azt, aki nem tetszik.
2010. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? lerí hogy valami iskolatej huszár aki azt hiszi, hogy nagy lány mert anyu oda engedte a géphez...


pontoz le szarok rá :)

2010. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

Naponta veszítsd el úgy az egyensúlyodat, hogy valamivel tökönüssed. "Hoppá, bocsika!"


Garantált kiábrándulás 3 nap alatt.

2010. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszadóknak a választ.

A többieknek pedig:

Legyenek szívesek ne pofázni, mert én nem azért kérdeztem, hogy aztán azt halgathassam, hogy essek pofára én is 3x meg hogy szüljek gyereket neki, mert nem az TI életetek menne tönkre hanem az enyém!Ha valaki nem tetszik nektek TI se mennétek oda azonnal hogy: "Jaj, Szívem!Had szűljek neked 20 gyereket!"

Én itt nem azért kérdeztem, hogy aztán a lequrást halgassam, hanem, hogy normális hangnemben tanácsokat kapjak.Én nem akarom bántani azt a fiút, nem szeretném se tökön rúgni, mert már sokan bántották amiért nagyon sajnálom.De ha nem tetszik és akkor mondanám meg neki amikor már jártam volna vele vagy 20 éve, és már gyereket szültem volna neki, jobban fájna neki mint most.

Amúgy meg nem áll szándékomban 11 évesen gyereket szűlni, te már biztos több vagy, kedves, unthogy te már nyugodtan szülhetsz neki!;) Sok szerencsét hozzá!

Biztos gyönyörű gyereketek lesz!

NA pááá!

2010. aug. 24. 21:36
 16/16 anonim válasza:
Irigyellek.
2010. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!